Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aurıs alınır mı

33 maxımum 34 dıye dusunuyorum ama daha asağıyada bulursam super olur

babamın aurisini kulanan birisi olarak kimseye tavsiye etmiyorum..iç aksam kalitesi berbat,,içeriye çok fazla yol sesi alıyor..tipi yumurta gibi..dizelide kasayı taşımıyor..

Bu bütçe ile, Yakıt ekonomisi amaç ise 1.5 dci motorlulara bakılır, yol tutuş ise focus tdci a bakılır, Aa gitsin az yaksın hem de pahalı olsun denirse de Aurise, derim.

yeni modellerin arka far dizaynları nedense bende hep cayanne yenileri anımsatıyor, alakası yok ama arkadan görünüşlerini hep sevmişimdir. Kullanmadım ama sahibi olan 2 arkadaşım var çok da memnunlar. Hatta birisi model yükseltti yine auris alarak.

bana iç mekanı çok kötü geldi özellikle vites topuzu kamyonet koltuğuna oturmuş gibi hissediyorsunuz çok yüksekde kalıyorsunuz şahsen ben hiç rahat edemedim test sürüşünde.

benim arkadaşımda benzinli var full paket olanı aldı oto. vites falan çok fena yakıyor 1.6 motor söylemesine 380 kuruşun altına indiğini hiç söylemedi ve memnunda deil leon biniyordu leonu satıp auris aldı şimdi çok pişman bide farklı bi konu daha bu araç dizel ve 70000 km de iyice baktırmak lazım dizelin yüksek kmsi hiç ama hiç iy deil

Geri
Üst Alt