Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Audi TT vs Cupra Tsi Rolling

zafa38

Kayıtlı Üye
Fazla soze gerek yok gecen akşam super bi deneme oldu. Site uyelerimizden modelci nickli abimlede tanıstık yeni aldıgı Leon FR TDİ ile denedik fakat ona sormadan FR ın roll videolarını koymadım. Şimdilik sizi TT ile Cupra roll videosu ile basbasa bırakıorum...

Specs:
Cupra: Driver+Passenger Stock

TT (2.0 TFSİ 2WD S-tronic roadstar modeli): Driver+Passenger Komple düz iskender boru (Turbo back)

Bonus Video ;)

safa tebrikelr kardeşim gayet iyi yürümüş araban ama bi chip egsozt filtre yap artık ya :)

fr tdi ile sonuç ne odu çok merak ettim ??? fr stock muydu ???

genelde 180 e kadar iyi yürüyor sonrasında durum bu oluyor :) 520d de böyle,revo lu rocco dada böyle :eek:key:

fr tdi ile sonuç ne odu çok merak ettim ??? fr stock muydu ???

FR TDİ 170 likle denedik stock tu zaten. Gerçi sahibi abime ilk roll yapmayı biz ogrettik braz acemilik cekti ama FR hiç yurumuyo desem yeridir Tutunamıyor bile...

masallah cok guzel yurumus aracın :)

ne kadar sessiz bir rolling bu böyle :D Maşallah Safa güzel gitmişsin.

Geri
Üst Alt