Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Audi TT vs Cupra Tsi Rolling

Maşallah güzel yürüyor ancak TT ilk videoda yürüyememiş sonraki videoda tam ayarında kalkmış bide ağırlık fazlası var tabi ancak kısa hızlanmalarda ve 180km ye kadar ibiza cupralar gayet başarılı yürüyor ancak iyi bir RS in karşısında pek şansı yok tabi bende canlı şahit olunca baya bi şaşırmıştım...

Gerçi bizimde agırlık dezavantajımız var. Ben 100KG arkadas 110KG TT dekiler nerden baksan 65 biri gelir digeride 70 75 en fazla çöp gibi insanlar wardı içinde :D:D

maşallah birde güvenen varsa benle yürüsün :D:D

Maşallah güzel yürüyor ancak TT ilk videoda yürüyememiş sonraki videoda tam ayarında kalkmış bide ağırlık fazlası var tabi ancak kısa hızlanmalarda ve 180km ye kadar ibiza cupralar gayet başarılı yürüyor ancak iyi bir RS in karşısında pek şansı yok tabi bende canlı şahit olunca baya bi şaşırmıştım...

egsoz yazılım Cai den sonra o motor 180 den sonrada kesılmıyor 220 ye kadar duzgun cıkabılıyor kesılmeden ,Tr de tsi şara yazılım yokken Golf Gt ile o specde olanı ıle gazlıyorduk :)

Denemeler ölesine bir denemeydi aracımı görmek açısından yürüdüm kesinlikle iddaa falan yoktu Dostca eglencesine bir denemeydi :)

egsoz yazılım Cai den sonra o motor 180 den sonrada kesılmıyor 220 ye kadar duzgun cıkabılıyor kesılmeden ,Tr de tsi şara yazılım yokken Golf Gt ile o specde olanı ıle gazlıyorduk :)

Asıl soru TT manuel ve Stock exhaust olsaydı ne olurdu yine uzunda alırdı da nereye kadar gelebilirdi?

İlk videoda Safa erken basmış abi..

Geri
Üst Alt