Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Audi TT vs Cupra Tsi Rolling

Bu gidişle Milltek e yapışcam Audinin Sesi cok begendim ....

Dun Akşam :) Neolduki kanka Kayseride TT yokmu sanıodun yoksa :D Daha yeni Ve eski RX-8 ler varda bi denk gelemiorumki yaa

Clio RS ler Rx-8 leri baya geçiyor. Yanlız aynı zamanda RS lerde İbiza Cupralarıda biraz geçiyor. Biraz muallak yani. Rx-8ler top speed konusundan daha iyi ama düşük hızlarda bastırırsan avantajlı çıkarsın. Bakma 231hp olduğuna tork yoksunu bir makina..

Clio RS ler Rx-8 leri baya geçiyor. Yanlız aynı zamanda RS lerde İbiza Cupralarıda biraz geçiyor. Biraz muallak yani. Rx-8ler top speed konusundan daha iyi ama düşük hızlarda bastırırsan avantajlı çıkarsın. Bakma 231hp olduğuna tork yoksunu bir makina..

İbiza Cupraları Geçen RS hangisi onu merak ettm specleri neler... RX-8 in yenisi ile eskisi arasında saglam farklar war diolar motor olarak yanasma diolar 2011 lere dogrumu bu

leon fr ın da iyi yürümesi lazım tabi ibiza cupra kadar olamaz ama sanırım arkadaş tam verimli kullanamamış. Bende daha önce 2011 leon cupra vardı yine 2011 fr ile denemiştim beklediğimden iyi gitmişti (tabiki yakalayamadı beni ama iyiydi)

Kickdown dediğiniz olay , start anında vites küçültme mi oluyor ?

Birde şu turbonun şişme olayının teknik karşılığı nedir ? Oksijenimi çekemiyo tribün ?

İbiza Cupraları Geçen RS hangisi onu merak ettm specleri neler... RX-8 in yenisi ile eskisi arasında saglam farklar war diolar motor olarak yanasma diolar 2011 lere dogrumu bu

Chip egzost filtre, detayları Utku (ukku) iyi biliyor.

Rx8 motorda fark yok ama vites oranları farklı ve 40kg daha hafifletilmiş 2011 ler..

Chip egzost filtre, detayları Utku (ukku) iyi biliyor.

Rx8 motorda fark yok ama vites oranları farklı ve 40kg daha hafifletilmiş 2011 ler..

Ben simdye kadar Alicanın RS le denedim. Hatta yazılımda vardı onda sanırsam... ben 2 kişiyken o tek kişiydi burun farkı onde gidiodu ben 1 kişi o 2 kişiyken 1 boy alıodum. Hatta Ulukan wardı yanımda...

leon fr ın da iyi yürümesi lazım tabi ibiza cupra kadar olamaz ama sanırım arkadaş tam verimli kullanamamış. Bende daha önce 2011 leon cupra vardı yine 2011 fr ile denemiştim beklediğimden iyi gitmişti (tabiki yakalayamadı beni ama iyiydi)

Evet Jokeyi biraz sıkıntılıydı o gece :)

Evet Jokeyi biraz sıkıntılıydı o gece :) FR da iyi yurur ama o gece tam anlamıyla deneyemedik denesekte fark cok acıldı...

Geri
Üst Alt