Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Audi TT vs Cupra Tsi Rolling

Bilmeyende bilmez Safa :)

Bu arada İlk videoda TT geç basmış. 2 video tam anlamıyla deneme olmuş. TT uzunda yürümüş hakkını yemeyin. Videonun sonunda rahat 4-5 boy var gibi..

Evet ilk videoda biraz geç bastı. Tam anlamıyla bir deneme daha yaptık onu videoya almayı unuttuk ilk denemeydi hatta baya gittik yanyana... TT uzunda bırakta yurusun zaten aerodinamisi komple egzozu ve 2000cc ile... Videonun sonunda 4 5 boy yok alp tamı tamına 2 boy var videodan sana 4 5 6 boy gibi gelmiştir biliosun kameralar uzak gosteriyor mercek oldugundan anlarsın ya ;)

Sen aradaki 120kg yi Komple egzoza say Stock Coupe gibi dusun işte :)
Bende Yalanda Yok Hıranda puhaha

Bonus videoda TT Launch Control ilemi kalkıyor Safa?

Bonus videoda TT Launch Control ilemi kalkıyor Safa?

Evet Launh Controlle kalkıyor sanırım tam bakmadım ona dikkatli. Leon FR dada Launch control var Nedense DSG 7 İleriye koymamışlar buyuk bir Ahmaklık bence... 0 dan yürüyemiorum kimseyle çok saçma bi durum yaa...

Evet ilk videoda biraz geç bastı. Tam anlamıyla bir deneme daha yaptık onu videoya almayı unuttuk ilk denemeydi hatta baya gittik yanyana... TT uzunda bırakta yurusun zaten aerodinamisi komple egzozu ve 2000cc ile... Videonun sonunda 4 5 boy yok alp tamı tamına 2 boy var videodan sana 4 5 6 boy gibi gelmiştir biliosun kameralar uzak gosteriyor mercek oldugundan anlarsın ya ;)

Sen aradaki 120kg yi Komple egzoza say Stock Coupe gibi dusun işte :)
Bende Yalanda Yok Hıranda puhaha

2000 değil 1984 :p:p Şaka bir yana hacim uzunda önemli. Yalnız aklında bulunsun her turbo araba uzunda şişer, Cooler yoksa dahada şişer. Atmosferik arabalarla denerken fazla uzatma..

Bide Safa sanırsam roll lara kickdown ile başlıyorsunuz? Neden DSG nin manual modunu kullanmıyosunuzki?

2000 değil 1984 :p:p Şaka bir yana hacim uzunda önemli. Yalnız aklında bulunsun her turbo araba uzunda şişer, Cooler yoksa dahada şişer. Atmosferik arabalarla denerken fazla uzatma..

özellikle sıcakta ve uzunda araba 1.2 TSİ oluyo zaten... Şu 7 İleri DSG ye neden LC koymamışlar uyku uyuyamıorum meraktan :)

Bu arada istanbuldaysan banada birşeyler ayarlayabilirsin :D:D

Beni de ozendiriyorsunuz su rolling olaylarina..bir aksam ben de kendi imkanlarimla kit kanaat bir rolling musabakasina katilmak istiyorum:)

Bide Safa sanırsam roll lara kickdown ile başlıyorsunuz? Neden DSG nin manual modunu kullanmıyosunuzki?

Yok ben Asla kickdownla baslamam öle saçmalık olmazki zaten 2 de 50 yapıoruz kickdown yaptıgında 1 e alır sarar. Ben en temizi Tiptroniğe alıorum 2 ye alıorum yapıştırıyorum kendi bitirince atıyo Redline da 7200rpm de... Zaten tiptronikde kickdown yaptıgınızda dusurmuyo vites...

Geri
Üst Alt