Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Audi TT-RS

Konu, 'Diğer Modeller' kısmında CUPRA tarafından paylaşıldı.

1. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

0
    12
    0
    Audi TT RS'in turboşarjlı 2.5 litrelik direkt enjeksiyonlu benzin yakıtlı motoru olacak ve 340 BG güç üretmesinin yanında 450 Nm tork değerine sahip olacak. Aracın bu beş silindirli üst düzey motoru TT RS'in olağanüstü performans sergilemesini sağlıyor.

TT RS Coupe, 0-100 km hıza sadece 4.6 saniyede çıkarken Roadstar versiyonu ise sadece bu değerden saniyenin onda biri kadar yavaş. Yani Roadstar versiyonu duruştan 100 km/saat hıza 4.7 saniyede çıkıyor. Her iki versiyon için de resmi kurallar çerçevesinde limitör 250 km/saat le maksimum hız sınırlaması getirmiş fakat Audi bunu 280 km/saat'e çıkarabiliyor.

Sadece 4.20 metre uzunluğunda olan kompakt Audi TT RS, daha ilk görüşte meraklı gözleri üzerinde toplamayı başarıyor. Ön spoiler tasarımı da otomobile bir yarış otomobili havası katmış. Geniş ve karelere bölünmüş hava girişleri elmas şekilli girişlere sahip. Zenon plus farlar ve LED gündüz farları da Audi TT RS tasarımına ayrı bir hava katmış.

Audi TT RS'i sekiz renkte kullanıcılara sunuyor. Bunların arasında 4 seçkin seçenek var: Daytona Grisi, inci efekti; Mugello Mavisi, inci efekti; Sepang Mavisi, İnci Etkisi; Suzuka Grisi. Roadstar'ın soft top'ı ise siyah ya da koyu gri olarak sunuluyor.

http://www.youtube.com/watch?v=eoijZSAYiLE

2. PATRON

PATRON
    Administrator

10.664
    2.361
    113
    4 çekermi bunlar benmi yanlış okudum yoksa

3. CUPRA

0
    12
    0
    Aynen öyle sürekli 4 çeker :)

---------- Post added at 21:46 ---------- Previous post was at 21:45 ----------

Hızlanma süreleri Audi R8 4.2 FSI ile neredeyse aynı.

4. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    jantları cok guzel

tt cok farklı bi araba gercekten
    geçen gün 2010 unu sürdüm hayran kalmamak elde degıl

5. CUPRA

0
    12
    0
    Bir arkadaşta S Line 2.0 TFSI 200hp'liğinden vardı, performansı beni tatmin etmedi açıkçası. Onu da tatmin etmedi gitti E92 M3 aldı :D

6. Şeker Adam

Şeker Adam SCW Üyesi

4.435
    79
    48
  7. Jerky

Jerky SCW Üyesi

3.079
    53
    48
    Çok güzel alet, yeni çıkacak RS3'ede aynı motoru koyacaklar.

8. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    valla ben cok sevdım cok fazla basmadım zaten o yuzden de senın kadar emın konusmiyim :D

9. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    guzel arac

10. Livestrong

Livestrong SCW Üyesi

331
    6
    18
    Type-r ı geçermi :D