Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Audi RS3

baya bi inceledim netten, çok güzel makine..
ama audinin rs versiyonunu hep geç çıkarması olayından nefret ediyorum..
olmaz olmaz da rs3 alıcak parayı bulsam bile kasa yakında değişcek diye almam arabayı:)

cihaz mükemmel ama markaya benim bakış açım pek olumlu değil. aldığın araç çok kısa sürelerde makyaj görüyor kasa değiştiriyor aldığının değeri çok çabuk kayboluyor. bu markada yapılacak en mantıklı en hesaplı hareket 2. eldekilere yönelmek. Sıfırken bir dünya para verdiğin araç 3 sene sonra görselliğini de yitiriyor ilk aldığın değerini de.

eğer bir gün tercihim BMW, Mercedes yada Audi tarzı bir araç olursa, 3 yaşından az araç almayacağımı tahmin ediyorum. Mesela 3 sene sonra 250CGI coupe tam benim rüyam, 1.8cc ve 207hp hemde dizel:):)

eğer bir gün tercihim BMW, Mercedes yada Audi tarzı bir araç olursa, 3 yaşından az araç almayacağımı tahmin ediyorum. Mesela 3 sene sonra 250CGI coupe tam benim rüyam, 1.8cc ve 207hp hemde dizel:):)

200hp onlar abim 7'si fazla gelmiş o 7 benim olsun.. :D :D
bu arada 250CDI daha geniş hacimli 2.2 ya da 2.3L beygiri aynı ama torku nerdeyse CGI'ı 2'ye katlar..bence tercih o olmalı tüketimi de daha düşük.. :)

200hp onlar abim 7'si fazla gelmiş o 7 benim olsun.. :D :D
bu arada 250CDI daha geniş hacimli 2.2 ya da 2.3L beygiri aynı ama torku nerdeyse CGI'ı 2'ye katlar..bence tercih o olmalı tüketimi de daha düşük.. :)

At hırsızı seni :)

Ben de Audi mühendisi olsam bu sistemi uygulardım :)
RS serisini sadece kasaya bakan almasın zaten ;) Yeni kasa derdi olan adam gitsin S3 alsın, A3 flan alsın artık :D
Ayrıca diğer araçlarda sistemler test ediliyor en son RS ile sistemleri garantisi imzalanmış oluyor...
baya bi inceledim netten, çok güzel makine..
ama audinin rs versiyonunu hep geç çıkarması olayından nefret ediyorum..
olmaz olmaz da rs3 alıcak parayı bulsam bile kasa yakında değişcek diye almam arabayı:)

burayada yazayım :D

sadece remaple superchip + 65hp + 93nm

Revo + 75hp + 96nm veriyor

Şaka gibi :eek:

Geri
Üst Alt