Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Audi R8

Arkadaşım sen kimsin? nesin? amacın ne? Beni arabamdan soğutmaya hakkın yok senin :):):):):):):):eek::eek::eek::eek::eek::eek:

taha kardeşim gerçekten insanı çıldırtıyosun :D bunlar arabaysa bizim bindiklerimiz ne ? bununla ilgili bi konu paylaş bi de :D :(

bir arkadaşımda var bu araba, "defalarca gel kullan" dedi, "tamam kullanma gel yanımda otur turlayalım" dedi ama nafile tabi çoook büyük bir engelle karşılaştım ve arkadaşıma her seferinde hayır dedim :( bu araç gerçekten mükemmel ötesi.... viyuv diye ses çıkarıyo ama yaa puhaha

5.2 V10 'unu kullandıktan sonra kendi arabamla uzun süre gaza dokunmak istemedim. Keyfim ciddi manada kaçmıştı :)

bende aynı şeyi 911turbo s de yaşamıştım o zaman exeo vardı dedimki kendime la bu at arabası nası aldın bunu :D

Anlatılacak gibi bişey değil, sadece kullanan anlıyor işte :)
Olay 525 hp gücünde olması falan değil. 400+ gücünde epey farklı araba kullandım, hiç birinde bunun keyfini almadım.
Araba tepeden tırnağa supersport. En kuytudaki civatası bile bu araba için özel ve sportif kullanım odaklı.
İlk 300.000 euromla gidip almam ama alsam dünyanın en mutlu insanları listesine ilk 3'den giriş yapacağım kesin :D

Geri
Üst Alt