Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Audi R8

Konu, 'Fotoğraf' kısmında mtahakorkmaz tarafından paylaşıldı.

1. mtahakorkmaz

mtahakorkmaz SCW Üyesi

990
    128
    43
  2. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    Arkadaşım sen kimsin? nesin? amacın ne? Beni arabamdan soğutmaya hakkın yok senin :):):):):):):):eek::eek::eek::eek::eek::eek:

3. alicanbasarir

alicanbasarir SCW Üyesi

1.689
    84
    48
    taha kardeşim gerçekten insanı çıldırtıyosun :D bunlar arabaysa bizim bindiklerimiz ne ? bununla ilgili bi konu paylaş bi de :D :(

4. eee36

eee36 Misafir

bir arkadaşımda var bu araba, "defalarca gel kullan" dedi, "tamam kullanma gel yanımda otur turlayalım" dedi ama nafile tabi çoook büyük bir engelle karşılaştım ve arkadaşıma her seferinde hayır dedim :( bu araç gerçekten mükemmel ötesi.... viyuv diye ses çıkarıyo ama yaa puhaha

Bunu beğendi. gallipoli bunu beğendi.
  5. mtahakorkmaz

mtahakorkmaz SCW Üyesi

990
    128
    43
    kanka sadece biraz güzellik olsun die yanlış anlama :D

6. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    kusura bakma ama çok yanlış anladım :):)

7. platinne

platinne SCW Üyesi

657
    347
    63
    yok arkadaş. inadına yapıyor vallahi ya.. :D

8. ukku

ukku SCW Üyesi

1.019
    375
    83
    5.2 V10 'unu kullandıktan sonra kendi arabamla uzun süre gaza dokunmak istemedim. Keyfim ciddi manada kaçmıştı :)

Bunu beğendi. eroldursun bunu beğendi.
  9. mtahakorkmaz

mtahakorkmaz SCW Üyesi

990
    128
    43
    bende aynı şeyi 911turbo s de yaşamıştım o zaman exeo vardı dedimki kendime la bu at arabası nası aldın bunu :D

10. ukku

ukku SCW Üyesi

1.019
    375
    83
    Anlatılacak gibi bişey değil, sadece kullanan anlıyor işte :)
    Olay 525 hp gücünde olması falan değil. 400+ gücünde epey farklı araba kullandım, hiç birinde bunun keyfini almadım.
    Araba tepeden tırnağa supersport. En kuytudaki civatası bile bu araba için özel ve sportif kullanım odaklı.
    İlk 300.000 euromla gidip almam ama alsam dünyanın en mutlu insanları listesine ilk 3'den giriş yapacağım kesin :D

Sayfayı Paylaş