Audi R8 | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Audi R8

dgkndmrr

Kayıtlı Üye
Arkadaşım sen kimsin? nesin? amacın ne? Beni arabamdan soğutmaya hakkın yok senin :):):):):):):):eek::eek::eek::eek::eek::eek:

alicanbasarir

Kayıtlı Üye
taha kardeşim gerçekten insanı çıldırtıyosun :D bunlar arabaysa bizim bindiklerimiz ne ? bununla ilgili bi konu paylaş bi de :D :(

E

eee36

E-Posta Onayı Bekliyor
bir arkadaşımda var bu araba, "defalarca gel kullan" dedi, "tamam kullanma gel yanımda otur turlayalım" dedi ama nafile tabi çoook büyük bir engelle karşılaştım ve arkadaşıma her seferinde hayır dedim :( bu araç gerçekten mükemmel ötesi.... viyuv diye ses çıkarıyo ama yaa puhaha

ukku

Kayıtlı Üye
5.2 V10 'unu kullandıktan sonra kendi arabamla uzun süre gaza dokunmak istemedim. Keyfim ciddi manada kaçmıştı :)

ukku

Kayıtlı Üye
bende aynı şeyi 911turbo s de yaşamıştım o zaman exeo vardı dedimki kendime la bu at arabası nası aldın bunu :D
Anlatılacak gibi bişey değil, sadece kullanan anlıyor işte :)
Olay 525 hp gücünde olması falan değil. 400+ gücünde epey farklı araba kullandım, hiç birinde bunun keyfini almadım.
Araba tepeden tırnağa supersport. En kuytudaki civatası bile bu araba için özel ve sportif kullanım odaklı.
İlk 300.000 euromla gidip almam ama alsam dünyanın en mutlu insanları listesine ilk 3'den giriş yapacağım kesin :D