Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Audi acaba Mercedes ve BMW kalitesine erişebildimi ?

Audi acaba Mercedes ve BMW kalitesine erişebildimi ?

• Kullanılan toplam oy
    39
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YCO

Kayıtlı Üye
İsim
Yiğit
Nereden
İstanbul
Plaka
TM2556
Audi arada kalmış bi marka bence ne sportif ne de konfor odaklı..
ikisinin arasında bi yerlerde..ikisinin birleşimi demeyin çünkü ikisinin birleşimi olmaz bana göre..

RED SHARK

Kayıtlı Üye
İsim
ÇAĞLAR GÖNÜL
Nereden
İstanbul
Plaka
34 CUP 33
mercedes ve diğerleri

ylmz26

Kayıtlı Üye
İsim
Yilmaz DOGAN
Nereden
Eskişehir
Plaka
26RA673
kesinlikle audi derim.. mercedes eski kalitesini kaybetti artik.maliyeti düsüren malzemeler kullanıyorlar. gecen sene almanya da en cok satan arac Audi oldu 1Milyon kusurla.bu sene de en cok satıs onların gidiyormus..audinin malzeme kalitesi ve motor gücü diger ikisinden daha iyidir.

mertürk

Kayıtlı Üye
İsim
Taner Mert
Plaka
34 tm 632
Dostlar her zaman yıldızınız önde olsun sonra nazar boncuğu.Daha sonrası herkezin göz zevkine göre......

H

HaKo

E-Posta Onayı Bekliyor
kesinlikle audi derim.. mercedes eski kalitesini kaybetti artik.maliyeti düsüren malzemeler kullanıyorlar. gecen sene almanya da en cok satan arac Audi oldu 1Milyon kusurla.bu sene de en cok satıs onların gidiyormus..audinin malzeme kalitesi ve motor gücü diger ikisinden daha iyidir.
Audinin almanyada çok satmasının en büyük nedeni insanların değişiklik aramasındandır. Zaten adamlar 100yıldır mercedese bmw ye biniyor... Satış oranlarına bakarak kalite kıyaslaması yapmak bence yanlış. Mercedesin kalitesinin düştüğünü ben göremedim 10 yıldan fazladır eski ve yeni kasasını kullanıyoruz. Hangi modeli bir eskisinden kalitesiz ?

onyuss

Kayıtlı Üye
İsim
Onur YURDAKUL
Plaka
34 TH 427
Audinin almanyada çok satmasının en büyük nedeni insanların değişiklik aramasındandır. Zaten adamlar 100yıldır mercedese bmw ye biniyor... Satış oranlarına bakarak kalite kıyaslaması yapmak bence yanlış. Mercedesin kalitesinin düştüğünü ben göremedim 10 yıldan fazladır eski ve yeni kasasını kullanıyoruz. Hangi modeli bir eskisinden kalitesiz ?
zaten sen kullanmaya basladıgından beri mercedes lere iyi goz ile bakamıyorum :)

onyuss

Kayıtlı Üye
İsim
Onur YURDAKUL
Plaka
34 TH 427
tahmin edebiliyorum

Byefsane

Kayıtlı Üye
İsim
Atilla Peynirci
Nereden
Isparta
Plaka
32AP154
Mercedes
Bmw
Audi(Ben audiciyim :D)

PATRON

Administrator
İsim
Serbay
Nereden
Sakarya
Araç
İnsignia 2.0 CDTI 4x4
Plaka
54 HN 777
gülüp geçtim ya audi bmw ve mercedese uzaktan bakar ancak :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt