Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Audi A5 2.0 TDI(Facelift) vs BMW 320d (F30)

Hangisini almak isterdiniz?

• Kullanılan toplam oy
    66
  • Anket kapatılmış .

igci_01

Kayıtlı Üye
arkadaşlar fikrinizi merak ettiğimden bir anket açayım dedim.sizce s-line A5 multitronic mi almalı yoksa m paket F30 320d mi almalı?

daha gelmedi de yılbaşından sonraki siparişlerinde seçilebiliyormuş yani gelmesi martın sonunu bulur heralde

MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM pkt puhahapuhahapuhaha

Kesinlikle A5. Bence BMW 5 serisine kadar, Mercedes de E serisine kadar parasının arabası değiller.

Bencede A5 gerek ölçü gerek donanım gerekse çizgileri itibariyle A5 tatmin edici seviyelerde...

bende oyumu a5ten yana kullandım leona elvadamı dıyorsunuz:confused:

Kismetse elveda dicem ayin 1-3 arasi yedek subaylik sinavina girip adanaya donucem ilani koyacam internete donustede insallah bu ikisinden biri olacak

hayalimde hep 3,20 D beyaz renk bir BMW var kısmet olmadı direkten döndük
ama sende zor soru sormuşun inşallah ben böyle bir çeliş kide kalmam A5 mi 3,20 d BMW mi:confused:

Geri
Üst Alt