Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Audi a4 2.0 Quattro 200 hp

type R

Kayıtlı Üye
Uzaktan bakıldıgında çok masum gibi dursada akıllara zarar bi araç :) sadece kullanan bilir 2.0 200 hp 7 ileri ve bildigim kadarıylada 4 teker çalışıyo inanılmaz bir yol tutuşu war ve çok güçlü bir makina.. Hatta talihsiz bi olay olmuştu arkadaşımda da aynı araç var test sürüşü için boş bi alanda kullanıyordum kalkışta karşımda bi güvercin vardı yolda 100 metre ilerimde araç okadar seriydiki o zavallı hayvan kendını kurtaramadı ve ben bunu sonradan farkettım tabı çok üzülmüştüm o gün :(

paylaşım için teşekkürler kardeşim

guzel aractır evet guzelde gıdıyor bnmde bı arkadasımda vardı kullanmıstım baya hosuma gıtmıstı

benım bır abımde vardı bayagı kullandım guzel makıne ama ben yınede 1.8t 20v motoru severım

evet kesinlikle tercih edilebilecek bi araç çok seri ve konforlu keyfini anlatmaya gerek yok zaten....

a4 değilde a3 5kapı sportbeck i olsa 2.0 sline quatro offf

çok güzel bir birleşim 2000 tfsi motor ve quatro arkasınada dört halka yemede yanında yat,
yanlız hiçbir 1.8 t 20v bir araç , 2000 tfsi quatro ya rakip olamaz bence

güzel seçenek ama iç mekanı güncel modelleri görünce basit kalıyor gibi :)

Geri
Üst Alt