Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Audi A3 1.8T vs Seat Leon Cupra

Güzel gidiyor araba utku,Allah kaza bela vermesin..

• Beğen
Reaksiyonlar: ukku
İki Araca da Maşallah Cupra bir yazılım la baya üzebilir utkunun abisi o işlerle pek uğraşmadığı için stock stock biniyo...:) kardeşim senin a3te maşallah hem hafif hem hızlı Allah nazarlardan saklasın havalar biraz daha düzelsin biz güzel bi deneme ile video çekelim :eek:key:

• Beğen
Soğukta biz gidemiyoruz diyorsunuz yani:)

abi yerler nemli ne zaman gaza bazsam kayıyorum yerler yağışlıyken çok keyifli olmuyo hava serin yerler kuru daha rahat ve keyifli oluyo bide roll arkadaşın düzgünse geçmek geçilmek çok büyük bi etken olmuyo keyif alıyosun ben utkudan başkasıyla roll a çıkmadım hiç o konuda sevdiğim dürüst bi kardeşim onla yola çıkmak çok keyifli...:eek:key:

abi yerler nemli ne zaman gaza bazsam kayıyorum yerler yağışlıyken çok keyifli olmuyo hava serin yerler kuru daha rahat ve keyifli oluyo bide roll arkadaşın düzgünse geçmek geçilmek çok büyük bi etken olmuyo keyif alıyosun ben utkudan başkasıyla roll a çıkmadım hiç o konuda sevdiğim dürüst bi kardeşim onla yola çıkmak çok keyifli...:eek:key:

Roll arkadaşı gerçekten önemli daha sonrasında konularda neredeyse kan cıkacak.Maksat aracları deneyıp guzel zaman gecırmek olması gerekırken bazı ınsanlar bu kalıplar etrafında kalamıyor.

• Beğen
Teşekkür ediyorum güzel dilekleriniz için :)

Serhat abi'nin dediği gibi, yerler nemliyken bizim arabaların pek bi keyfi kalmıyor. Patinajdan kurtulmuyor bir türlü, araba denemek falan imkansız oluyor. Ama hem soğuk hem kuru olursa o süper :D

Serhat abi ne zaman istersen çıkar deneriz.. Dediğin gibi; adam olana can feda :eek:key:

Geri
Üst Alt