Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Audi A3 1.8T. Tanışma ve Modifiye Belgeseli :)

Masallah kaza bela vermesın emegının karsılıgını alman cok guzel gercekten taktır ettım yaptıklarını kazasız belasız surusler dılerım :)

• Beğen
Reaksiyonlar: ukku
maşallah :eek:key: kazasız belasız sürüşler..

• Beğen
çok beğendim utku. bir solukta okudum yazdıklarını. arabana söylenecek laf yok zaten. arabanın alt yapısını hazırlamışken turboyu neden daha büyük bir şey tercih etmedin?? 41 kere maaşallah

• Beğen
Teşekkürler arkadaşlar..
Turboyu neden daha büyük tercih etmedik, bir büyük turbo (k04) ile 280 hp leri bulabiliyoruz..
Belki ilerde ona geçerim zaten.. Çok büyük maliyeti kalmadı hemen hemen herşey hazır olduğu için..
Belki de geçmem :)
Ön çeker bi araç için mantıklı sınırda olduğumu düşünüyorum, örneğin aktarma ve kontrol problemi bolca yaşanan 500 hp ön çeker bi araç çok ilgimi çekmiyor :)

güzel makine, sahibi de memnunsa ne mutlu. insan elindeki ile mutlu olmayı bilmeli.

• Beğen
kazasız belasız ben okurken uzun surdu bu ıslemlerı sıkılmadan gerceklestırmek emınım daha zevklıdır gule gule kullanmanız dılegıyle

• Beğen
Geri
Üst Alt