Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Audi A3 1.8T Dyno :)

ukku

Kayıtlı Üye
Dynonun paylaşıldığı zaman olarak forumdan sarı bir Leon Top Sport'a özenmiş gibi dursam da, alakası yok :D

Araçlardaki ekstralar Serhat abi ile aşağı yukarı aynıdır. Zaten 2'şer tane sipariş ettiğimiz malzemeler de oldu :)
Neler olduğu videoda da yazıyor.
Bir tek yazılım olarak Serhat abi PS Chiptuning tercih etti, ben Bülent Rayman (Remaps.de) tercih ettim.
Eğriler de çok benzer. Aradaki sayı farkı da eminim dyno farkıdır. Nihayetinde aynı parçalar, iyi yazılımlarla geldiği yerler belli :)

Şafak sağolsun video hazırlamış, hemen paylaşayım :)

99 Audi A3 1.8T (AGU) Stage 1.5 :) - YouTube

Dyno çıktıları

wHP sonuçları (Tekerleğe aktarılan güç)
hpdyno.jpg

wNm sonuçları (Tekerleğe aktarılan tork)
nmdyno.jpg

327 tork goruyorum dimi yanlıs değil bu :D:D başarılı gercektende :D

• Beğen
Reaksiyonlar: ukku
Tekerlekte 327 evet. Motor 360 370 civarıdır :)

Başarılı gerçekten Max Torku kaç binde buluyor bu yavru 5500 Demi ?

Maşallah kardeşim motor kodları hariç herşeyimiz tutuyo :D birtek ağırlıklarımız tutmuyo sanırım :) Allah kaza bela vermesin gidişiyle temizliğiyle birçok benim diyen araca taç çıkarttıracak bir araç... Aracımın yapımında yardımın desteğin emeğin büyük sağolasın....:eek:key:

Maşallah a3 ümüze çok güzel oldu .Kazasız belasız binersin inşallah kenks

• Beğen
Allah kazalardan korusun keyifli surusler ;) hayirli olsun :))

• Beğen
yazılımı bülent yapmışsa tamamdır o iş :) revoya taş çıkarttırır güzel yazılım yapıyo

• Beğen
Geri
Üst Alt