Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Audi A3 1.8 Big T "RNN" *Photoshoot*

kaput alti les riza , iyice bir girismem lazim tertemiz olduktan sonra onuda cekeriz :)
kürtbil efendi bugun usenmeseydi gündüz cekimide yapicaktik

emir tam adini bilmiyorum ama aslinda su kablolarin falan gizlendigi; vitrin gibi olandan yaptirmak lazim :) germanlarin yaptigi..

aslinda usenmese de sabah gunes dogarken cekim yapsaniz keske. gunesin en guzel hali.. 6-6,5 gibi :D

emir tam adini bilmiyorum ama aslinda su kablolarin falan gizlendigi; vitrin gibi olandan yaptirmak lazim :) germanlarin yaptigi..

aslinda usenmese de sabah gunes dogarken cekim yapsaniz keske. gunesin en guzel hali.. 6-6,5 gibi :D

Rıza,bu adamın arabasında ordan burdan boru gecıyo kablodan cok:D

kaput altini görsellestirmek basli basina bir olay ki cok ciddi zaman ve emek harcamak lazim , ki ben cok sık temizlerim kaput altini ama iki sıkınca yag buhari les ediyor tekrardan sinir oluyorum :) birde asagilarda ulasamadigin yerler var tabiki onlar can sıkıyor , ben suyla yikamam asla kaput altini o yuzden saatler harciyorum :)

eheh dogru diyorsun can; pek saklanacak gibi degil :)

dedigim gibi yapin siz; sahurdan sonra cikin fotograf icin :)

Bu arada bi 15 gun sonra RNN ile resim cektirmek isterim:)

semun sen yazliktamisin ? bu hafta degilde haftaya gelebiliriz canla yazliga orda olursan köyde cok guzel yerler var foto cekicek :)

Geri
Üst Alt