Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Audi A3 1.6 TDI Türkiye'de

ben bu A3 e verilen paraların gereksiz olduguna inanıyorum ! ... değişik düşünen varsa lütfen A3 ün farklılığını bana yazsın !

çok pahalı. ben kesinlikıle o parayı vermem.ama verene saygı duyarım. 2,0 tdi fr leon bulup onu alırım.

ben bu A3 e verilen paraların gereksiz olduguna inanıyorum ! ... değişik düşünen varsa lütfen A3 ün farklılığını bana yazsın !

Farkı yumuşak plastik , krom detaylar, kaliteli döşeme, daha iyi işçilik + marka prestiji.Bunlar o kadar farka değermi diye düşününce değmez ama çok param varsa o zaman alınır tabi...

A3 de bi sıradan araba audi etiketi onu boyle yapıyor fiyat konusunda ha bastaki kan emicileride unutmamak lazım...

bu motorun darısı leonların başına hadi bakalım. A3 1,6 alsanızda üstüne bi dünya ekstra koyarsanız zaten fiyat yükseliyor, bu araba da baz model değil.

Farkı yumuşak plastik , krom detaylar, kaliteli döşeme, daha iyi işçilik + marka prestiji.Bunlar o kadar farka değermi diye düşününce değmez ama çok param varsa o zaman alınır tabi...

yahu , golf kalitesinde bi arabaya 60.000 tl gbi gereksiz rakamlar veriliyo ... ben onu anlamıyorum :) ne gerek ?

Walla fiyatı tabii pahalı ama kalitesi ne yazıkkı seattan iyi bunu bir seat sahibi olarak söylüyorum araçta yok yok ki ön farları hep hosuma gitmiştir son modellerinde evet yurt dısında pahalı değil ama ne yazıkkı TR ye girerken fiyatlar ucuyor :(

Atilla bu arabada yok yok denilebilir ama bildiğimiz anlamda değil arabanın özellikleri bomboş ve 41bin Euro...

Atilla bu arabada yok yok denilebilir ama bildiğimiz anlamda değil arabanın özellikleri bomboş ve 41bin Euro...

Düşünceler görecelidir bence bu araca verilecek para değer eğer bu araç boş isede olabildiğince dolu gibi görünmektedir

Çok güzel yorum Allah sana daha fazlasını versin kardeşim bu para saçmayı bizede göstersin İnş...

41.000€ asla vermem bu arabaya.. audi kaliteli iyi güzel hoş ama 85.000TLye 3 tane dizel focus alırım yada stock leon FR alırım motorunu güçlendiririm yada bmw 3 yada 1 serisi bakardım :)

Geri
Üst Alt