Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Atv safari ve mangal keyfi

Konu, 'Sohbet' kısmında cmi87 tarafından paylaşıldı.

1. cmi87

cmi87 SCW Üyesi

701
    1
    16
    Sayın Scw yöneticileri ve üyeleri unutmamak için buraya bu konuyu açıyorum.Eğer istenirse Atv'de safari yaklaşık 1 saat kadar ardından da mangal keyfi yapabileceğimiz bir yer biliyorum.Kurtköy tarafında.Geçen sene yapmıştım ve çok zevkli oluyor :) Tulumlar giyiliyor çamur içinde dağ tepe demeden tırmanıyorsunuz :)Ardından da Mangal ohhh misss :)

2. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    bu gokarttan daha keyifli olsa gerek.

3. cmi87

cmi87 SCW Üyesi

701
    1
    16
    Kesinlikle çok daha zevkli ve eğlenceli oluyor :)

4. HaKo

HaKo Misafir

Güzel fikir bunuda değerlendirmeye alırız, lakin yapıcak çok şey var, önce önümüzdeki organizasyonları atlatalım bunlarıda belli aralıklarla sıraya koyarız oturur konuşuruz. Bu arada Organizasyon bölümüne sadece yönetim tarafından kararlaştırılmış kesinleşmiş organizasyonların konusu bizim tarafımızdan açılır. Bu yüzden konuyu sohpet bölümüne taşıyorum.

5. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Autodrom'da mı olucak bu peki..
    orası ATV ile biraz tuzlu olur çünkü..

6. cmi87

cmi87 SCW Üyesi

701
    1
    16
    Açıkça söyliyim arkadaşlar biz geçen sene 7-8 kişi idik 1 saat atv safari üstüne mangal kişi başı 100 TL aldılar.Evet bana da pahalı geldi bu rakam ama konuşulursa aşağı çekilebilir diye düşünüyorum

7. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    yapılacak organizasyon listesi kabarıyor çok çalış scw çook

8. leon sport

leon sport
    Administrator

5.689
    326
    83
    organizasyonları 6 aylık planlar halinde düzenlicez sanırım böyle giderse...:)

9. cmi87

cmi87 SCW Üyesi

701
    1
    16
    eheuheu hep beraber olalım da gerisi yalan :)

10. HaKo

HaKo Misafir

Biri birşey yapalım diğince ajandama bakmam lazım diyebileceğiz sanırım yakında :)

Sayfayı Paylaş