Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ATV arac onerısı

ufak atv de var haladaha duruyosa hawkeye diye 300 cc civarıydı

300CC gayet güzel ya :) o kadar da ufak sayılmaz..
bizdeki 150ydi 10hp flan motor vardı ama ATV için yeterliydi.. Polarislere flan da bindim de 10hp den fazlası ATV için tehlikeli oluyor :) Bununla bile takla atmışlığımız var , hehehe
ufak atv de var haladaha duruyosa hawkeye diye 300 cc civarıydı

hız felakettir !!! varsa 100 luk olsun dızel olsun :) sonra gaza gelıp takla atıp kaseyi kırmak var

benim arkadaş aldı 3.500TL civarına bişeye basit bi atv kuba motor'un 4*2 :) tabi biz normal sokaklarda kullanıyoruz çok eğlenceli bişi çokta iyi yanlıyor :) yazın bende alıcam kendime fakat 5-10 arası 4*4 büyük ihtimallede bu işi en iyi yapan polaris markasından alırım :) :)

benim arkadaş aldı 3.500TL civarına bişeye basit bi atv kuba motor'un 4*2 :) tabi biz normal sokaklarda kullanıyoruz çok eğlenceli bişi çokta iyi yanlıyor :) yazın bende alıcam kendime fakat 5-10 arası 4*4 büyük ihtimallede bu işi en iyi yapan polaris markasından alırım :) :)

Doğrusu o zaten ben offroad da yaptım onroadda yaptım çok başarılı banamısın dememeyen bir ATV

Geri
Üst Alt