Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

atv alıcam ama hangisi?

CUPRA BOCANEGRA

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar atv almayı düşünüyorum yazlıkta kullanıcam genelde düz kare taşlı yolda kullanıcam ara sıra plaja girerim kumda sıfır çizmek için :) benim düşündüğüm model motoran LX150ATV-3A modeli sıfır alıcam sizce nasıldır taiwan malıymış çin mallarına benzemez diyolar bide EEC (avrupa kalite belgesi) belgeliymiş veya başka tavsiyeleriniz varmı? bütçem 5.000TL şimdiden teşekkürler.

http://www.motoran.com.tr/motorsikletdetay.asp?id=22

size önereceğim çin malı ama gaziantep montajı fiyatı uygun olan ve sorunsuz parça garantisi olan ee tabi kendi memleketlimin ürettiği KUBA markadır.. incelemenizi tavsiye ederim...

size önereceğim çin malı ama gaziantep montajı fiyatı uygun olan ve sorunsuz parça garantisi olan ee tabi kendi memleketlimin ürettiği KUBA markadır.. incelemenizi tavsiye ederim...
Cevabınız için teşekkürler kuba markasını bi ara incelemiştim CVT şanzıman değilmiş oyüzden olsa olsa bundan anca oyuncak olur demişlerdi oyüzden vazgeçtim ondan

Geri
Üst Alt