Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ateşleme bobini - çıkma orjinal mi/ yan sanayi sıfır mı?

bobın konusunda yan sanayı yada cıkma tercıh etme ,dırek orjınal parca al .b de degısırken 4 unu bırden degıstır

bu tarz parçalarda yan sanayi ya da çıkma parça almak sonradan lüks sayılır..zaten belli bi ömürü olan bi parçanın en iyisi sıfırı ve servisten..

Valla arkadaşlar, iyi güzel diyorsunuz da, çok pahalı orjinali. Ha bu arada, 4 tane olmuyor ki araçta, bir tane oluyor, bundan 4 kablo çıkıyor, bujilere gidiyor diye biliyorum.

o zaman ıs degısır senınkısı endıksıyon bobını atesleme bobını deıl,distribitorlu araba yanı.sıfır orjınal alman daha hayırlı olur zaten tek parca alcaksın

bence sen once servıse gıdıp bu parcanın fıyatını ogrenmelısın. sonra yan sanayı urununun fıyatının ogrenmelısın. sonra aradakı farkı gormelısın. tabı altındakı arabanın kalıtesını de unutmamak lazım...

Sıfır Bosch olarak fiyatı 230TL. ateşleme bobini (indüksiyon bobini). Şu rölanti, stop etme, güç kaybı sorununu bir türlü çözemedim. Beyin değişti, boğaz kelebeği değişti, maf sensörü de değişti. Bir bu kaldı herhalde... Araç giderken gitmek istemez gibi, dip gaz yapıyorum mesela 2. viteste gitmiyor, sanki birşey gücünü emiyor aracın. Ve devamlı silkeliyor ileri geri, değişik çalışıyor araç, sanki 3 enjektör çalışıyor, bir tanesi çalışmıyor gibi. Ateşlemede sıkıntı olabilir diye bunu değiştirmeyi düşünüyorum. Yakıt tüketimi de inanılmaz çok.

Sıfır Bosch olarak fiyatı 230TL. ateşleme bobini (indüksiyon bobini). Şu rölanti, stop etme, güç kaybı sorununu bir türlü çözemedim. Beyin değişti, boğaz kelebeği değişti, maf sensörü de değişti. Bir bu kaldı herhalde... Araç giderken gitmek istemez gibi, dip gaz yapıyorum mesela 2. viteste gitmiyor, sanki birşey gücünü emiyor aracın. Ve devamlı silkeliyor ileri geri, değişik çalışıyor araç, sanki 3 enjektör çalışıyor, bir tanesi çalışmıyor gibi. Ateşlemede sıkıntı olabilir diye bunu değiştirmeyi düşünüyorum. Yakıt tüketimi de inanılmaz çok.

abi senın arabada LPG mi var ?

Geri
Üst Alt