Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Ateşleme bobini - çıkma orjinal mi/ yan sanayi sıfır mı?

Konu, 'Toledo' kısmında d_darko tarafından paylaşıldı.

1. d_darko

d_darko SCW Üyesi

597
    83
    28
    Merhaba arkadaşlar. Ateşleme bobinini değiştirmek istiyorum da, sizce bunu çıkma ama orjinal olarak mı almalıyım, yoksa sıfır yan sanayi mi? İkisi de yakın fiyatlar. Çıkma biraz daha ucuz.

2. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    fiyatları ne abi ?

3. d_darko

d_darko SCW Üyesi

597
    83
    28
    Çıkma 75tl, sıfır 100 tl.

4. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    ben kaporta aksamı dışında parça takılmasından yana değilim abi yan sanayi olsun sıfır olsun

5. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    Gecen bakımda yanı gecen sene benım aracıma bır adet degıstı yetkılı servıste fıyatı 56 tl ıdı.

6. d_darko

d_darko SCW Üyesi

597
    83
    28
    Sanırım aynı parçadan bahsetmiyoruz. Zaten bir tane oluyor bundan: [​IMG]

7. d_darko

d_darko SCW Üyesi

597
    83
    28
    Yan sanayi olunca kalitesinden endişe ettim de, o yüzden acaba orjinal çıkma mı bulsam diye düşündüm.

8. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    Benım bobınler farklı 4 adet var bujılerın ustunde

9. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    bence ne çıkma nede yan sanayi orjinalini al derim ama yok orjinal almam dersen az kullanılmış bir çıkma orjinal bulursan çıkma al derim. çünkü bence orjinal çıkma bile olsa yan sanayiden daha iyidir.

10. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    orjinal volkswagen parçası satan firmalara baksanız daha iyi olur. çıkma ne derece güvenilir olabilirki uzun süre kullanılmıştır takarsın 2 gün sonra bozuldumu olmaz bu iş. özel servisler orjinal yedek parçaların nerelerde satıldığını bilirler ama ben her zaman söylüyorum 3 kuruş fazla olsun serviste orjinal takılsın. çünkü serviste takılan parçanın kurallar gereği 2 yıl garantisi olmak zorunda aynı parça bir daha arıza yaparsa sorgusuz sualsiz değiştirmeleri gerekiyor. servislerin pahalı olmasının sebebide budur.

Sayfayı Paylaş