Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"Ateş Düştüğü Yeri Yaktı" Kınıyorum..

AKP, Suriye’ye demokrasi ihraç edeyim derken, terör ihraç etti!
AKP’nin küresel sermayeye mecburiyetleri üzerinden, bu süreçte hiçbir dahli olmayan vatandaşlarımız öldü.
Başımız sağolsun, Allah rahmet eylesin!
Kendi milletinin ordusu’nun komutanlarına terörist muamelesi yapan bir siyasi güruh’u kim ne diye dikkate alsın?!
PKK ile AKP’yi masaya oturtan Esad mı?!
ABD’yi, Suriye’de kimyasal silah var diye ikna etmeye çalışan CIA mı?!
Suriye parçalandığı an, Davutoğlu ne olmasını bekliyor?!
Barzani (büyük) devletini ilan etmek için gün sayıyor!
Bu durumda ne düşünmeliyiz?!
Demem o ki:
Madem AKP’nin mecburiyetleri üzerinden birileri ölecek, o zaman başta Davutoğlu, RTE, Gül, Gökçek olmak üzere, AKP & Gülen’in bebeleri cepheye!
Demem şu ki:
F’Koru’giller cepheye!
Sözün özü:
Suriye parçalandığı an sıra Türkiye ile İran’ın parçalanmasına gelecek!
Stratfor?!
Derin Fırıldak!?
BOP’eşbaşı AKP, Türkiye ile İran’ı savaştırıp sonunda büyük k....

Yazdıklarının her harfine kadar sana katılıyorum kardeşim. milletimiz yavas yavas herşeye alıştırılıyor...

Kardeşim şimdi Reyhanlı'dan geldim.Gördüklerim gerçekten çok acı vericiydi.Ben olay yerine gitmeden 1 saat önce rögar kapağının altından 2 tane daha ne yazıkki ceset çıkarmışlar.Patlamanın şiddetiyle rögar kapağı fırlamış ve iki vatandaş nasıl olduysa oraya düşüp can vermiş.Patlamanın şidddeti tvde gösterilenden çok daha fazla.Olay yerinin etrafındaki bütün işyerlerinin camı çerçevesi kalmamış.Çok üzüldüm gördüklerime.Yekta abinin dediği gibi şehit sayısıda 170 civarı.Neden kamuoyundan gerçek rakamı saklıyorlarki...

Yorum yazanlar kısmen içini dökmüş, kim bilir daha yazamadıkları nice duygular vardı içinde. Hepinizin eline yüreğine sağlık. Yüzlerce faili meçhul cinayetlerin yanında bunu çabucak çözmelerini beklemek doğru olmaz. Faili meçhul diye bir şey de yok, parmak izinden geçtim saç telinden, bırakılan terden, vücuttaki yağdan özel eşyalara kadar bir olay yaşandığında iz kalmaması mümkün değil.

Bu ülkede faili meçhul yoktur, meçhul olması istenen failler vardır. Bugün Reyhanlı'daki olayın taşeron örgütlerce yapıldığı TV'de söylendi, terörün taşeronu mu olur yahu? Neler katıyorsunuz Türkçemize. İt ittir dahası olmaz, itten de kuzu olmaz. Yazık ki ülke itlerin eline geçmiş, bir gün alayını sileceğiz inşallah.

Benim bu hafta sonunda en çok zoruma giden olay, Reyhanlı'da yüzlerce insan katledildi. Vatandaşa verilen zarar, korku milli birliği tetiklemesini beklerdim ama beklediğim olmadı. Fenerbahçe Galatasaray maçında yorumlara baktım, utandım. Fener Galatasaraya koymuş, Galatasaray Fenere koymuş tarzı bir sürü gereksiz yazı defalarca geçti beğenildi paylaşıldı. Hangi takım kime koymuş kesinlikle umurumda değil, gerçek şu ki, Dün Reyhanlı'da "ALAYIMIZA KOYDULAR" ve biz hala susuyoruz.

nedense olan hep masum insanlara oluyor, niye kötülük yapmaktan, siyasetten bihaber insanlarımız, bebekler, yaşlılar katlediliyo, ve ne çabuk unutuluyo yaşananlar, nasıl da bastırılıyo, insanlar oyalanıyo bi şekilde, bi bakmışız başka bi şey konuşur oluyoruz, nerde kaldı pkk nın geri çekilmesi, barış süreci falan filan, gündemler değişiyo sürekli, uyutuluyoruz ve gün geliyo, hükümet sözleşmelilere kadro veriyo hooop, seçim ve tekrar kısır döngü, acılar, zarar gören masumlar. reyhanlı dediğimiz iki gün, tıpkı aktütün şehitleri ve daha nicesi gibi, geride hala ağlayanlar kalıyo ve değişen sadece acıya maruz kalanlar...

iyiye gidecek her yol baltalanıyor. memleketinde katliam olmuş bir başabakan, akıl hocasının yanına gezmeye gidiyor. giderkende boş gitmiyor, geride kalanlar toparlanmasın diye bayramına seyranına yasak koyuyor. geride kalan vatandaşlar da gol sevincini taşırıp birbirinin canına kastedip kendi kendini yiyiyor bitiriyor. elalemin iti köpeği memleketimize gelmiş yuvalanmış, bir de sınır geçişlerindeki kolaylık için başabakana sosyal paylaşım sitelerinden teşekkürlerini sunuyor. Benim vatanımda benden daha özgür yaşayacak birileri varsa, benim vatanım olmaktan çıkmıştır. Memleketi yöneten de İT olmuş, kolladıkları da İT. Memleketin asıl sahibi kurt yaşlanmış belli...

Geri
Üst Alt