Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ateca Cam Tavan

Medjal

Kayıtlı Üye
selamlar
İki sorum olacak bende panoramik cam tabanlı ateca var. Cam tavanı kumandayla kapatabılıormuyum ve içerden açarken basılı tutmak zorunda mıyım

selamlar
İki sorum olacak bende panoramik cam tabanlı ateca var. Cam tavanı kumandayla kapatabılıormuyum ve içerden açarken basılı tutmak zorunda mıyım
servise danışmanız yararınıza olacaktır...kullanım kıtapcığında yazabilir inceleyin...

Bende cam tavan leon st var. Kumanda kapatma tuşuna basılı tutunca tüm camlar kapanır(parmağınızı çekmeyin) aynı şekilde açma tuşuna basarsanız da tüm camlar açılır. Benim tavanda iç kumanda olarak çevirmeli sistem var. Kademelerine göre çevirerek açılıyor. En son tam açılış işin bir hamle daha gerekiyor. Perde ise zaten otomatik tek tuşlama ile açılıp kapanıyor. Yalnız anahtarı çıkarınca tüm sistem duruyor. Beklemek gerekiyor. Kolay gelsin.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

hocam iki sorunuzu da deneyerek olup olmadığını anlayabilirsiniz.

olumsuz olması halinde servise danışabilirsiniz yada kitapçıkta her şey detaylı olarak açıklanıyor, oradan da bulabilirsiniz.

Bende 2017 ateca var gizli özelliklerini açtırdım neler çıktı arkadaşlar tavsiye ederim atecalarda cam tavan anahtardan açılmı

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende 2017 ateca var gizli özelliklerini açtırdım neler çıktı arkadaşlar tavsiye ederim atecalarda cam tavan anahtardan açılmı

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sizi üyeler kısmından tanımak isteriz

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt