Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ateca 2019 ecoTSI

Teşekkür ederim beyler, ben de xcellence ya da fr alıcam güzelce karşılaştırdıktan sonra. Benzinli ve sıfır alacağım kesinlikle. 50 kuruş/km... yani 8litre/100km gibi mi?

Teşekkür ederim beyler, ben de xcellence ya da fr alıcam güzelce karşılaştırdıktan sonra. Benzinli ve sıfır alacağım kesinlikle. 50 kuruş/km... yani 8litre/100km gibi mi?

Nisan ayında beri benzinli kullanıyorum gayet memnunum. Excellence benim arac hafta sonu uzun yol yaptım son benzin fiyatlarına göre 0,42 krs yaktı. Benzini hep shell nitro alıyorum depo 260-270 TL ye doluyor (kalan menzil 25-30 km oldugunda) uzun yolda 700 km yapıyorum şehir içi 600 km gibi. Biraz agresif kullanırsam degerler artıyor tabi. Aralık ayında 15.000 km bakımını 1.020 TL ye yaptırdım. Bundan önce 1.6 dizel aracım vardı yakıt degerleri neredeyse aynı gibi.

Bir depo 570-650 km şehir içi (Kullanıma göre)
Şehirlar arası 770'ide gördüm 700de gittiği oldu. Aracım 52.000km'de 1.4 benzinli DSG

Bende doğusta bir tane kalmıstı onun siparişini verdim normalde Leon kullanıyordum umarım memnun kalırım buarada bu digital göstergede navigation calısırmı iphone kullanıyorum full link actırmalımıyım

Bende doğusta bir tane kalmıstı onun siparişini verdim normalde Leon kullanıyordum umarım memnun kalırım buarada bu digital göstergede navigation calısırmı iphone kullanıyorum full link actırmalımıyım
Fulllink açtırman gerekiyor. AppleCar çalışmıyor

Ayki007 ve atecateam çok teşekkürler! Çok faydalı bilgiler :)

Dijital göstergeye fulllink ile harita aktarımı olmuyor sadece ekranda görürsünüz haritayı göstergede görmek isterseniz dahili navigasyonlu model sipariş vermeniz gerekli yoksa çalışmaz
Ben yakın zamanda dijital göstergeye geçiş yapıcam detaylı konu bilgisi paylaşımı yaparım

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Ateca benzinli Nisan’dan sonra, dizel Şubat ortası diyor Ankara Doğuş. Nisan’dan sonra nedir ya?!

Geri
Üst Alt