Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Atatürk'ü niye seviyoruz ????

Evet bir daha yeri dolmayacak herkesin gıbta ile baktığı bir lider her an her zaman bitmeyen bir acıdır kaybı ve hep yaşatılacak korunması gereken bir önder.....

Paylaşımın için tesekkurler. Eger izlemediyseniz youtuba atatürk kimdir yazın cıkan 4 bölümlük videoyu izleyin..

O bizim Mustafa Kemal ATATÜRK'ümüz ve bu Dünya'nın gelmiş geçmiş en büyük lideri 'tartışmasız'.
Sözde izinden gidiyoruz ama an ile mukayese edersek izini bile bulduğumuz söylenemez.

xx

O bizim Mustafa Kemal ATATÜRK'ümüz ve bu Dünya'nın gelmiş geçmiş en büyük lideri 'tartışmasız'.
Sözde izinden gidiyoruz ama an ile mukayese edersek izini bile bulduğumuz söylenemez.

xx

Günümüz gençliği diyicem ama biraz ukalalık olucak malesef dediğin gibi bırak izinden gitmeyi izini bile bulamıyor doğru söylüyorsun ve bu durum git gide kötüye gidiyor. Olur olmaz kişilerce ve kişilerle kıyaslanıyor .. Üzlüyorum derinden...

Günümüz gençliği diyicem ama biraz ukalalık olucak malesef dediğin gibi bırak izinden gitmeyi izini bile bulamıyor doğru söylüyorsun ve bu durum git gide kötüye gidiyor. Olur olmaz kişilerce ve kişilerle kıyaslanıyor .. Üzlüyorum derinden...
Hayır kardeşim günümüz gençliğini en kolay suçlanacak kesim!
Bu gençliği yetiştiren kim?Aile!Sen çocuğuna Atatürk (haşa) kimdiri öğretmezsen onu geçtim büyüklere 'ata' dediğimiz büyüklerimize saygıyı öğretmezsen böyle bir gençliğe ve kesimin oluşmasına sebep olursun.
Bundan 12 yıl öncesine kadar ben öğretmenime gereksiz soru sormaktan çekinirken bugün artık öğretmen döver,küfürler savuran,tehdit eden bir genç kesime sahip durumdayız.Aile işe gider eve gelir dizi izler,maç izler eee kardeşim bu çocukta büyüdüğünde böyle olunca oturup hatanı aramayacaksın.
Atatürk kimdir diye yada ne zaman doğmuştur diye sorduklarında cevap alamıyorsan bunun en büyük nedeni aile eğitiminin giderek berbat hal alması.
Konuyu dahada uzatmayacağım bu konularda derin düşünmek lazım tam damarıma basan hususlar.:mad:

xx

liderlik ve kolelık farklı seylerdir Anlayana !!!

Hayır kardeşim günümüz gençliğini en kolay suçlanacak kesim!
Bu gençliği yetiştiren kim?Aile!Sen çocuğuna Atatürk (haşa) kimdiri öğretmezsen onu geçtim büyüklere 'ata' dediğimiz büyüklerimize saygıyı öğretmezsen böyle bir gençliğe ve kesimin oluşmasına sebep olursun.
Bundan 12 yıl öncesine kadar ben öğretmenime gereksiz soru sormaktan çekinirken bugün artık öğretmen döver,küfürler savuran,tehdit eden bir genç kesime sahip durumdayız.Aile işe gider eve gelir dizi izler,maç izler eee kardeşim bu çocukta büyüdüğünde böyle olunca oturup hatanı aramayacaksın.
Atatürk kimdir diye yada ne zaman doğmuştur diye sorduklarında cevap alamıyorsan bunun en büyük nedeni aile eğitiminin giderek berbat hal alması.
Konuyu dahada uzatmayacağım bu konularda derin düşünmek lazım tam damarıma basan hususlar.:mad:

xx

Anladım Engin abi sonra konuşuruz uzun uzun ...

halk dostu,sayın özdilin de dediği gibi kimseyi kazıklamamış,yok olmuş batının kucağından koca bir milleti almış,dinimizi haçlılardan bağımsız yaşayabilmemizi sağlamış,EN ÖNEMLİSİ DİNİMİZİ OKUDUĞUMUZDA ANLAYABİLMEMİZİ SAĞLAMIŞ, büyük insan büyük lider........................ama bütün bunları bu gün anlayamamış, hayatı 2 paket makarna, 2 çuval kömür zanneden cahil insanlar vede onların cahil kalmasını sağlayan çakma atatürk çüler yazıklar olsun size ki bu ülke bu gün gençliğe hitabe ye ''''ayet değil''''saçmalığını diyebilen yüce dinimizi kullanarak milli değerlerin içine eden milli değerleri yokedebilmek için her 2 milli lafın arasına yüce dinimizden 1-2 terim sokup halkımıza damardan giren hainleri baştacı yapan bir ülke....çok üzülüyorum arkadaşlar çok....paylaşım için teşekkürler.....
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......

Geri
Üst Alt