Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Atatürk Havaalanı Dolandırıcıları

Hala bu seyyar parfümcülere nasıl kanıyosunuz inanılır gibi değil...Üç kağıtcı ve sahte ürün sattıkları bes belli...Bunlar 5 yıl öncede vardı 10 yıl öncede vardı belki dahada eskiden beri var...Hiç 200-300 lük parfüm 50 lira olurmu yahu,aklınız alıyormu..?Artı almıcam deyince adamların 50 , 50 fiyat düştükleri ne kadar komik ve sahte olduğu belli..

2003 yılında Haremde denk geldi banada...Adam parfüm kol saati filan satıyor...Elinde Ferrari parfüm vardı...O zamanın parasıyla 150 tl para istedi,almıcam dedim 100 dedi,almıcam dedim 80 dedi,almıcam dedim 50 dedi,almıcam dedim 20 dedi,almıcam dedim,adam en sonunda ''al dedi ya sana bedava vereyim benden hediye olsun''ben yinede almadım :)çünkü biliyorum üçkağıtcı şerefsizler,ne oldukları belli değil...

Diyeceğim o ki;biraz açıkgöz,uyanık olun arkadaşlar...Memleket üç kağıtçı,şerefsiz,haysiyetsiz,dolandırıcılarla dolu...!

Aynı olay İzmir'de Karşıyaka Çiğli Kipa da başıma geldi. Beyaz bir scirocco yanasti, beyaz gomlek yaka karti bersey tamam soru aynı. Bunlari freeshop tan çıkardım gecimimi boyle sagliyorum falan, ben ilgilenmiyorum diyince uzaklaştı. Olay geçen sene oldu.

Benmde basima geldi ama ben bayagi ucuza kapattim. Bir gunes gozlugu 5 adet parfume 20 tl verdim Yalniz eleman agzini 250 den acmisti. Parfumleri yigenlerime hediye diye dagittim oda pafumu niyetine kullaniolar;-)

Hala bu seyyar parfümcülere nasıl kanıyosunuz inanılır gibi değil...Üç kağıtcı ve sahte ürün sattıkları bes belli...Bunlar 5 yıl öncede vardı 10 yıl öncede vardı belki dahada eskiden beri var...Hiç 200-300 lük parfüm 50 lira olurmu yahu,aklınız alıyormu..?Artı almıcam deyince adamların 50 , 50 fiyat düştükleri ne kadar komik ve sahte olduğu belli..

2003 yılında Haremde denk geldi banada...Adam parfüm kol saati filan satıyor...Elinde Ferrari parfüm vardı...O zamanın parasıyla 150 tl para istedi,almıcam dedim 100 dedi,almıcam dedim 80 dedi,almıcam dedim 50 dedi,almıcam dedim 20 dedi,almıcam dedim,adam en sonunda ''al dedi ya sana bedava vereyim benden hediye olsun''ben yinede almadım :)çünkü biliyorum üçkağıtcı şerefsizler,ne oldukları belli değil...

Diyeceğim o ki;biraz açıkgöz,uyanık olun arkadaşlar...Memleket üç kağıtçı,şerefsiz,haysiyetsiz,dolandırıcılarla dolu...!
havaalanı çalışanı kimliği gösterdiler ona kandık kardeşş...sonradan öğrendik kimlik de sahteymiş...nerden bilelim THY'da öyle bir kimlik olmadığını...

İzmittede var bunlardan. Beyaz corsa yada palio tam hatırlayamıyorum. Aynı şekilde benzinlikte bekleyenlere parfum satmaya çalışıyordu. İstanbula gideceğini parası kalmadığı için sattığını söylemişti hatta.:)

O isin basinda benim ilkokul arkadasim var arabalar falan ona ait sultanmahalleli:) banada yanastilar

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

aynısını havalimanında park halinde bana da yaptılar ben de baktım parfümlere saatlere tamam dedim ama nakit yok dedim kredi kartından geçiyomu dedim yok abi dedi ozaman sen bunları bana ver hepsini aldım gitti dedim sana paranı havale yaparım dedim lavuk hiç nakit yokmu dedi bende nakit taşımıyom dedim sen nasıl adamsın insan parasız sokağamı çıkar dedi bende montu çıkardım sanamı sorcam Aq oğlu diye üstüne yürüdüm lavuk tabancayı belimde gördü bi kaçışı vardı akıl almaz

150 tl den başlayıp 5 tl ye aldığım parfümler olmuştu :D
koku hemen gitsede bazen işe yarıyordu acil durumlarda :D

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

kayseri pazarlığı dikkat çekerim yokda şisesi zaten 10 lira eder helal olsun 5 tlden ne kazandı acep :)

Geri
Üst Alt