Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Atatürk Hakkında Bunları Bİliyormuydunuz ????

Yazık.. ulu önderin yolunda değiliz.. ne üretim nede başka birşey.. Keşke kendi otomobilimizin forumu olsaydı.. Ben çok umutsuzum arkadaşlar.. hepimize geçmiş olsun demek geldi içimden..

Sesi hoşuma gitmedi .. ben olsam yazıyı okurdum :):):eek:key::eek:key::eek:key:

Sesi kimin umrunda ki kardeşim.Kadın büyük zaman harcamış,binlerce belge,kitap okumuş ve Atatürk'ü halihazırda en iyi tanıyan insanlar arasında.Bu seslendirmeler tüm okullarda ders olarak verilmeli buna Üniversiteler dahil.Yazdıklarını okumaktansa bu kadının okuduklarını okumak çok daha büyük iş!
Anı yaşatabilecek kadar iyide anlatım gücüne sahip.

xx

Sesi kimin umrunda ki kardeşim.Kadın büyük zaman harcamış,binlerce belge,kitap okumuş ve Atatürk'ü halihazırda en iyi tanıyan insanlar arasında.Bu seslendirmeler tüm okullarda ders olarak verilmeli buna Üniversiteler dahil.Yazdıklarını okumaktansa bu kadının okuduklarını okumak çok daha büyük iş!
Anı yaşatabilecek kadar iyide anlatım gücüne sahip.

xx

Dediğin gibi olsun :)

Geri
Üst Alt