Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Atas İdrolak Sulu Cila

Bordo Mavi

Kayıtlı Üye
Forum'da arattım ama bulamadım. bu cila ürünü hakkında bayağı övgü okudum internette. Forum'da kullanan var mı ve izlenimleri nelerdir ? Birde n11, hepsiburada gibi alış veriş sitelerinde bulamadım. nereden temin edebiliriz ?

ilk defa duydum cila ismini aliexpresten bak birde

Forum'da arattım ama bulamadım. bu cila ürünü hakkında bayağı övgü okudum internette. Forum'da kullanan var mı ve izlenimleri nelerdir ? Birde n11, hepsiburada gibi alış veriş sitelerinde bulamadım. nereden temin edebiliriz ?
ismini detailing forumlarında bende çok duydum ama kullanma fırsatım olmadı açıkçası bende merak ediyorum

Birkaç yerde duydum ismini fakat satın alınacak yer bulamamıştım bende

ürünü internetten tedarik ettim. 500 gr şişe 40 tl. 1/10 oranında sulandırılarak kullanılıyor. suyu yüzeyden kaydırması iyi ama parlaklık olarak pek bi etkisini göremedim.

uygulama videosunda cilayı kullandıktan sonra bide biraz su kullandı acaba o perde su uygulmasını yapmadan direk kurulasak nası olur ?

Geri
Üst Alt