Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ata seat (ankara) kapanıyor

scareface

Kayıtlı Üye
ankaradaki arkadaşların dikkatine bugün uğradığımda söylediler ata seat artk servisi kapatıyormuş sadece skodaya bakacaklarmış oraya giden arkadaşlara duyurulur, yetkili servis ank. da 2 ye düşecek

1. si doğuş oto 2. si seat ata idi 3. sünü ben bilmiyorum ankaralıyım ama

3. yü bende bugün gitti gördüm şaşmazda eski wv servisiydi aydoğanlar artık seatada bakıyor yetkili servis ama aksesuar bakımından biraz zayıf geldi bana bişey sordum varmı diye ama ilgilenen arkadaşın pek bilgisi yoktu :) servis olarak illaki iyidir

kiminle konuştunuz servisten Kenan Usalan ile mi

isim veremiyorum gizlilik ilkelerine aykırı :) şaka biryana bikaç kişi söyledi ama onlar orda skoda olarak devam

ben arabamı ordan aldım en yoğun seat servisiydi ankaradaki anlam veremiyorum

kardeş arabanın garantisi bittiyse ustaları tanıyosun galiba yine ordalar bakımını vs yine yaptırırsın orda yok demezler

hadi be en sevdiğim servisti niye kapandıki acaba:kizgin:eek: zaman mecburen hiç sevmesem de doğuşa gidicem:p

seat ata kapanmıyomusda isimler birleşmiş seat efe olcakmış diye duydum ama sizin dediğiniz gibide olabilir.aydoğanlara gittim bi kaçkere fena değiller ama seat atada ustalar fln daha iyidi en azından araba yapılırken görebiliyodun aydoğanlar almıyo içeri ama fena değil şaşmazda aydoğanlar mercedesin karşısında..

garantisi bitmiş araçlarınız için sponsorumuz İLKİM OTOMOTİV var uzman kadrosuyla SCW ailesine sınırsız hizmet sunmaktadır.bilgilerinize

Geri
Üst Alt