Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Asx-kiŞ keyfİ-multİmedya

birde 4*4 olsaymış süpermiş. hafif arazide leonlar da fena değil, tabi yay bilmem ne indirmediğin sürece :D:D

• Beğen
Reaksiyonlar: akin
yok cezmi abi 4 çekerim olmadan ağır şartlara girmem..
bu arada şu vinç olayı çok güzel bi olay.. bazı askeri araçlarda da var bayağı kullanmışlığım var.[/QUOT
dilerim ilerde 4 dert:) çekerin olması, çamurda zevki çook başka

Cezmi abi, Körfez off-road klüpte sanırım, gözüm bir araca takıldı fena etkilendim. Plakası 41 PV510 du sanırım, siyah tükseltme kiti olan 1997 modellere benzer şapkalı port bagajlı her yeri siyah cherooke. Tanıyor yada biliyor musun? arabam satılırsa bana da öyle bişey yapsak yardım eder misin? :D:D

Allah kaza bela vermesin değişik bir keyif olduğu kesin:)

xx

• Beğen
Reaksiyonlar: akin
Cezmi abi, Körfez off-road klüpte sanırım, gözüm bir araca takıldı fena etkilendim. Plakası 41 PV510 du sanırım, siyah tükseltme kiti olan 1997 modellere benzer şapkalı port bagajlı her yeri siyah cherooke. Tanıyor yada biliyor musun? arabam satılırsa bana da öyle bişey yapsak yardım eder misin? :D:D
benim tanıdığım faruk asla böyel bi işe girmez

birde 4*4 olsaymış süpermiş. hafif arazide leonlar da fena değil, tabi yay bilmem ne indirmediğin sürece :D:D

tabi daha güzel olurdu ama çok yakıyor 4 çekerler abi..ikinci bir jeep olacak haftasonu kullanmalık,yoksa arazi gördüğümüz yok..

Geri
Üst Alt