Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Astra'ya Irmscher dokunuşu

Byefsane

Kayıtlı Üye
Yeni Opel Astra’nın Irmscher tarafından modifiye edilen versiyonunun fotoğrafları yayınlandı.

27802009090216592475072.jpg

27802009090216592495332.jpg

27802009090216592512562.jpg

Alman üretici Opel’in resmi modifiye firması Irmscher, yeni Astra pazara sunulmadan bu modelle ilgili modifiye çalışmasını gözler önüne serdi.

Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tüketicilerin beğenisine sunulacak olan Irmscher imzalı parçalar özellikle dış tasarımda yoğunlaşmış. Ön bölümde radyatör ızgarası değiştirilirken tamponun altına yeni bir spoyler eklenmiş. Yan kapı altlarında marşpiyeller ve tavan üstü arka spoyler otomobilin en vurucu parçaları arasında yer alıyor. Yol tutuşu artırmak için Irmscher otomobilin yüksekliğini de 30mm azaltmış.

İkiz elips şeklindeki egzoz çıkışlarıysa motorun sesini güzel bir hale dönüştürmek için seçilmiş. Otomobilde 18 inçlik Turbo Star serisi alaşım jantlar tercih edilmiş.

İç mekanda koltuklarda, kapı kolçaklarında tamamen deri tercihinde bulunulmuş. Ayrıca ön konsolda ve pedallarda palsam çelik kaplamalara yer verilmiş.

Araba hakketten güzel olmus özellikle arka kısmı beni çok etkiledi:)

çok güzel olmuş çok..
özellikle bu renkle. !!

corsayla başladılar bu modele astrada ona benzemıs vectra ya ne yapacaklar acaba

Opel'den sadece GTC'de gözüm var o kadar..
ama Insignia testine çıkmak lazım.. ;)

ben opelin OPC serisine hastayım

offf diyorum başka birşey demiyorumi OPC nin papucunu dama atacak :)

Geri
Üst Alt