Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Astra mı FR mı?

Her 2 model arac cok yakin 2 arkadasimda var.
Astra k da guzel bir arac lakin ben daha sportif goruldugu icin ve full led oldugu icin fr derdim
Hatta bide soyle diyim
Bu ocak ayinda arkadasim 1.3 astra j hb yi satip
78.000 tl 0km seat leon 1.2 dsg +sunroof+full led+alcantra+17 jant+buyuk ekran aldik.cok memnun.
Fr a bile bakmiyor.
Tavsiye ederim..

Astracı beni şehir dışındayım şudur budur diye iki hafta oyaladıktan sonra bugün öğleden sonra vazgeçtim diyerek ekti. Terbiyesiz bu insanlar. Yıllık iznim adamı beklemek yüzünden yandı eve çakıldık öyle. En azından sabah saatlerinde söyle gidip diğer arabayı alayım biran önce expertize falan sokup.

Neyse FR'a baktırdım. Epey temiz çıktı. Kaporayı verdim bi mani çıkmazsa pazartesi alacağım. Artık buraların müdavimi oluruz.

Merhabalar.

Foruma yeni üye oldum, Seat formunda böyle bir soru sormak pek etik olur mu bilemiyorum ama yine de kullanıcısı olduğunuz için size danışma ihtiyacı duydum.

Aracımı sattım geçen hafta. Şuan baktığım iki araç var. Birisi Astra diğeri FR.

Astra K hb dizel otomatik 2016 model. 34binde. Dynamic paket. Üzerine bir extra paketi yok. Sunroof vs de mevcut değil. 84.000 fiyatı var

FR dsg 2015 model. 50binde. Koltuk ısıtma, seat sound, 18lik jant, görsel olarak marşpiyel lip vs var üzerinde. Yürüyen üzerinde herhangi bir değişiklik yok. 82.000 fiyatı var.

Kafama çok takılmış durumda. İkisini de beğeniyorum. Çok km yapmıyorum ama yine de yakıt üzer mi diye de düşünüyorum. Astra'nın Dynamic donanımı epey dolu. FR da yine güzel. Memurum öyle gazlama yanlama gibi aracı zorlayacak maceralar bana göre değil. Keyifli olsun severek bineyim kafamı ağrıtmasın derdindeyim. Siz olsanız tercihiniz nolurdu?

Merhaba. Astra ile test sürüşüne çıktım. 2016 model ile. Ancak araca bindiğimde bana kasvetli geldi. Ön konsol bana çok uzak kaldı. ve ideal pozisyonu bir türlü yakalayamadım. Astra güzel bir araç ve tam otomatik şanzımana sahip. Şanzıman da hoşume gitti bu arada. Ancak Leon' un içindeki ferahlığı bir türlü bulamadım astra' da. Hem de malzeme yeterli olmasına rağmen kalitesi açısından çok beğenmedim. Leon ile yakaladığınız tüketim verisini Astra' da yakalamanız zor olacaktır. Çünkü Opel motorları genelde savurgandır. Ayrıca kasalar ağırdır. Ben olsam 2015 donanımlı ve ekstralı bir Leon tercih ederdim.

Geri
Üst Alt