Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Astra H CDTI 2006-2009

yukcell88

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar şu sıralar alacağım arabaya kesin karar vermem konusunda epey zorlandım.(Zorladılar yani http://www.********.com/images/smilies/biggrin.gif) Bu fiyatlara düzgün, yıpratılmamış ve haşat olmamış TSI Leon bulamayacağımdan dolayı Astra'da karar kıldım.

Astra H CDTI HB/NB minimum enjoy paket (bazı essentialarda enjoy özellikleri olabiliyor, essentialara da bakarım) olmak üzere sedan ise 30.000 TL'ye kadar, HB ise 29000 TL'ye kadar temizliği önemli olan, km düşürülmemiş 130.000 km'ye kadar bir araç arıyorum(130 dedim diye 140'lık olmaz değil). Acelem yok ama temiz bulursam affetmem. Değişen istemiyorum (kapı sacı sorun değil), hasar kaydı vb. olmamalı. Fiyatı da şişirilmiş, al-sat yapan birinden olmamalı.

Çok şey istiyorum gibi duruyor ama herkesin talepleri aslında benimkisi...

Birkaç örnek:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...39280533/detay Araç km düşürülmüş, 26000 dedi pazarlık atmadım bile.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...44175239/detay Araç düzgün ama tramerde 4000 TL' lik hasar kaydı var, boya bu kadar tutmaz diye düşünüyorum. Araya tanıdık soktum, 29 son dedi, üstelik araç galeride...

İkinci ilan biraz dikkatimi çekiyor açıkçası ama aracı göstermeden net birşey diyemeyeceğim. Km biraz yüksek, 4000 TL korkutuyor... Siz ne dersiniz?

Bilgilerinize sunarım değerli SCW ailesi...

essentiya en boşu hiç girme bence

Kardeşim bazı essentialarda yol bilgisayarı, fonksiyonel direksiyon, orijinal cd çalar vb var. Fark olarak yan hava yastıkları (tüm enjoylarda var mı bilmiyorum), jant ve sis farı var. Kapı kolları ayna boyası vb önemsiz.

enjoy boşu var celik jant hız sabitliyici felan yok ama o km o araçlar fazla kardeşim

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Kardeşim bazı essentialarda yol bilgisayarı, fonksiyonel direksiyon, orijinal cd çalar vb var. Fark olarak yan hava yastıkları (tüm enjoylarda var mı bilmiyorum), jant ve sis farı var. Kapı kolları ayna boyası vb önemsiz.
kardeş sana bi öneri elagans modeli full+full 93 binde değişen boya yok 2005 model 30000 diyor benim arkadaşımda eyer düşünürsen telini atarım sana

mercekli farlar + hız sabitleyici + celik jan + far yıkama + ful işte bi sanruf yok

enjoy boşu var celik jant hız sabitliyici felan yok ama o km o araçlar fazla kardeşim

kardeş sana bi öneri elagans modeli full+full 93 binde değişen boya yok 2005 model 30000 diyor benim arkadaşımda eyer düşünürsen telini atarım sana

mercekli farlar + hız sabitleyici + celik jan + far yıkama + ful işte bi sanruf yok

fiyat en son ne der? Sedan mı hb mi? Gerçi 05'ler hep hb... Fiyat bayağı yüksek geldi valla...

Veriyim telini konuş istersen pazarlik yap

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Normal de sattmiyor zatem sen astra felna diyinc3 aradım arkadaşı kns olabilir felan diyince yazdim kardeş

Biraz daha düşünmek istiyorum... Birisi çok pis kafamı karıştırdı... Sport-up LPG'li dediler :(

Bide Megane var sedan düşürsen en fulu dinamik paket tekno paket düşürsen 23 diyordu enitemin arabasi dusunrsen detaylari alirim

Geri
Üst Alt