Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

!! Aslanım Toledom !! (marşpiyelleri ile)

hımm bana uzak düşüyo anadolu yakasında bostancı filan oralarda olsaydı süper olurdu yarın bi ara vaktim var gidip yaptırabilirdim . ana dolu yakasında bilen varsa paylaşırsa sevinirim bu ardaaarabanız
ın maşallahı var .

maalsef uzak sana evet... tşk ederim çok daha iyileri sizlerin olsun..
ben montajı yaptırırken orda 2tane leon vardı onlarda tampon yaptırıyorlardı reklam yapmamak için paylaşmak istemedim..

Anadolu yakası için biryer bilmıyorum ama diğer arkadaşların konularına yada üye otomobillerine bakıp biryer bulabilrsin.

maşallah çok güzel durmuş jant yapmak istiyorsanız top-sport jantı yada toledo techno jantlarını öneririm...:hosgeldin:

maşallah çok güzel durmuş jant yapmak istiyorsanız top-sport jantı yada toledo techno jantlarını öneririm...:hosgeldin:

aslında toledoyla ne kadar çok oynarsan okadar çok bozulur kanaatindeyim.. bana göre arabanınn orjınal tipi mod istemıyor
yeterince yakışıklı yani :) yalnız bu jant işi için kafamı karıştıırıyorsunuz durun kanıma girmeyin zaten bütün parçaları bakımdan
geçirip dünya bir masraf yaptım :)

maşallah kazasız belasız cezasız inşallah

maşallah çok temiz bakılmış bi araç kazasız belasız inşallah...

aslında toledoyla ne kadar çok oynarsan okadar çok bozulur kanaatindeyim.. bana göre arabanınn orjınal tipi mod istemıyor
yeterince yakışıklı yani :) yalnız bu jant işi için kafamı karıştıırıyorsunuz durun kanıma girmeyin zaten bütün parçaları bakımdan
geçirip dünya bir masraf yaptım :)
gerçektende orjinal hali çok yakışıklı bu kasaların tampona bady kite falan hiç gerek yok ama bence jant işini düşün derim durumun iyi olunca :)

uygun model arayışımız devam ediyor taktırdığımda paylaşırım yorumlar için herkese tşk ediyorum

Mevlüt güzel olmuş araban. Hayırlı olsun. Benimkinde yan marşpiyellerin düz olanı var. Spoiler almayı düşünüyorum ben de. Bu kasaya yakışacak birşey. Güzel bir şey bulursan haberleşelim ben de alırım.

mevlüt kısa süre içinde bende isticem bunlardan.ustada kalıbı falan hazırdır heralde?

Geri
Üst Alt