Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aslanı fena vurdum

Geçmiş olsun Allah beterinden saklasın can sıkılacak bir şey değil kolayca halledilir tekrardan geçmiş olsun

Daha derinini ve uzununu astrayla arkadaşım yapmıştı,vakumla hallettiler hiçbir sıkıntı da yok,sanırım vakumla çözülür.Geçmiş olsun

valla bende aynı şekilde vurmuştum benimki vakumla düzeldi.. Ama bu kadar değildi biraz daha azdı vurukluk

bende arabayı pert ettin sandım be kardeşim ....

yaptır baktın gözüne takılıp duruyor http://www.seatclubworld.com/efe-polyester-128/efe-polyester-2011-leon-kampanyasi-17433/ bahane ile al böyle bir takım keyfin yerine gelsin

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

bende arabayı pert ettin sandım be kardeşim ....

yaptır baktın gözüne takılıp duruyor http://www.seatclubworld.com/efe-polyester-128/efe-polyester-2011-leon-kampanyasi-17433/ bahane ile al böyle bir takım keyfin yerine gelsin

Bence arabaya bi fibercide marşpiyel yaptir :)

geçmişolsun. ama gerçekten arabanın görüş açısı zayıf geri gitmeye ben bazen korkuyorum. size maslak sanayide mtcoto var orada bir fikir alın derim.

geçmiş olsun kardes ALLAH beterinden saklasın görüp göreceğin bu olsun inşallah

geçmiş olsun kardes ALLAH beterinden saklasın görüp göreceğin bu olsun inşallah

Çok teşekkür ederim arkadaşlar, servisi arayıp durumu anlattım kesip biçmekten bahsettiler ve 1000 lira civarı bir maliyeti olurmuş.. mtcoto ile ilgili olumlu yorumları daha önce buradan okumuştum, onlarla görüştüm çok daha uygun bir fiyata çektirme yapıp boyatırız dediler, belli de olmazmış.. pazartesi bırakıp salı alacağım inşallah..

Çok teşekkür ederim arkadaşlar, servisi arayıp durumu anlattım kesip biçmekten bahsettiler ve 1000 lira civarı bir maliyeti olurmuş.. mtcoto ile ilgili olumlu yorumları daha önce buradan okumuştum, onlarla görüştüm çok daha uygun bir fiyata çektirme yapıp boyatırız dediler, belli de olmazmış.. pazartesi bırakıp salı alacağım inşallah..

Yahu ne kesmesi ne biçmesi, bidiğin manyetik çekiçle alacaklar geri eski yerine getirecekler bunlar hangi çağda yaşıyomuş kesip biçerek kaporta düzeltiyolar.. hemde 1000 tl, iyi valla para kazanmak bu kadar kolay ise bizde açalım bi yetkili servis..:mad:

Geri
Üst Alt