Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

aslanı fena vurdum

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında cihankeskin tarafından paylaşıldı.

1. cihankeskin

cihankeskin SCW Üyesi

20
    2
    3
    merhaba arkadaslar, 7. ayında leonumla ilk kazamı hiç yapılmaması gereken şekilde yaptım, m.köyde kaldırımı hiç farketmeden döndüm ve marşpiyel ciddi şekilde göçtü.. sert bir bölüm oldugu için vakumla gelir mi bilmiyorum, iş çekiçlemeye kalırsa da çok uğraştırır gibime geliyor... bu konuda tecrübesi olan bilgilendirebilir mi acaba? kaskoyu da bozmak istemiyorum ne masraf çıkacak bakalım..

Ekli Dosyalar:

2. rockinrock

rockinrock SCW Üyesi

3.039
    143
    63
    karizma cizildi artık. uygun şekilde yapılır pek sorun yok

3. scgnbsl

scgnbsl SCW Üyesi

1.140
    423
    83
    geçmiş olsun Allah beterinden saklasın

4. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    geçmiş olsun...

5. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Vakumla çekilmez, Manyetik çekiçle alınır geriye, eski haline döner, güzel bi pütür ve güzel bi boya işçiliğiyle eski haline döner.. Üstelik alt malzemesi pütü olduğu için sanki hiç boyanmamış gibi görünür fakat boyadan ziyade göçüğün düzgün çekilmesi ve pütürün düzgün atılması gerekir Geçmiş olsun Macpiel olduğu için kafana takma, orası zaten bu durumlar için tasarlanmış bi bölüm kaportadan sayılmaz:eek:key:

6. cihankeskin

cihankeskin SCW Üyesi

20
    2
    3
    tesekkur ederim arkadaslar, servis yolları göründü..

7. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    geçmiş olsun. çok dert edecek bi bölüm diil

8. SystemDeluxe

SystemDeluxe SCW Üyesi

157
    22
    18
    Geçmiş olsun. Vakum ile çekilmez orası ilk önce güzelce zımpara çekilecek boyası alınacak sonrada spot çektirme ile düzeltilecek. Bi macun astar boya cillop :) Görüşümü söylüyorum 200 lirayı gözden çıkart.

9. freesezar

freesezar SCW Üyesi

1.342
    282
    83
    mini onarımı bi sor istersen kurtarırsa kaskoyu bozmadan yaparlar geçmiş olsun

10. coccinea

coccinea SCW Üyesi

238
    42
    28
    çok fazla bir şeye mal olmaz. benim 2 marşbiel yok gibiydi aracı aldığımda, iç bükey olmuştu, eski haline geldi şimdi Allah beterinden korusun.

Sayfayı Paylaş