Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aslana küçük dokunuşlar :)

App plaka diyorsunuz siz. Pleksi diyince .. :) İlk çıkan App plakalarda cemiyet mührü yoktu. Bu nedenle sıkıntı çıkıyordu. Artık mühür vuruluyor plakaya. O yüzden sıkıntı olmuyor. Ama her ihtimale karşı orjinal plakalarımı stepnenin yanında bulunduruyorum :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aynen eşeği sağlam kazığa bağlamak :D

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Difüzörü İstanbul Aksaray' dan 40 tl ye aldım. Çok basit plastik bir parça. Aksaray harici birçok tuningciden de bulabilirsiniz. Kesilmemiş halde geliyor.

40 lira mı
Şekli semali, nasıl bi malzeme olduğunu biliyorum ama benim baktigim daha ufak biseydi ve 90 lira fiyat çektiler.
Kargolari falan varsa hemen yarın sipariş gecebilirim.

40 lira mı
Şekli semali, nasıl bi malzeme olduğunu biliyorum ama benim baktigim daha ufak biseydi ve 90 lira fiyat çektiler.
Kargolari falan varsa hemen yarın sipariş gecebilirim.

İki çeşit difüzör var. Bir tanesi şekil olarak biraz daha aşağıda kalıyor. Bu daha yukarda ve tampona çıkıyor. Kalite fark ediyor diyorlar ama bence hepsi aynı :) Kargo yaparlar mı bilemiyorum. Ama kolay kırılabilecek bir malzeme.

İki çeşit difüzör var. Bir tanesi şekil olarak biraz daha aşağıda kalıyor. Bu daha yukarda ve tampona çıkıyor. Kalite fark ediyor diyorlar ama bence hepsi aynı :) Kargo yaparlar mı bilemiyorum. Ama kolay kırılabilecek bir malzeme.

Bişey daha sorayım 2 3 tane difuzor inceledim hepsinin malzemesi birbirine yakın geldi bana. Bu parça plastik sonuçta, egzoz kısmı sıcaktan deforme olmaz mı?

Bişey daha sorayım 2 3 tane difuzor inceledim hepsinin malzemesi birbirine yakın geldi bana. Bu parça plastik sonuçta, egzoz kısmı sıcaktan deforme olmaz mı?

Ben epeydir kullanıyorum. Bir sıkıntı yaşamadım

hocam çıkışlar kaçlık boru yazabilirmisiniz

Açıkçası ilk kez böyle bir işlem yaptırdığım için kaçlık boru çıkışı ideal bilmiyorum. Bu nedenle işi ustaya bıraktım. Yalnız işçiliği çok hoşuma gitmedi. Takılan borudan da pek kalteli olmadığını anlayabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• 20160825_143737.jpg
    20160825_143737.jpg
    176.9 KB · Görüntüleme: 32
Açıkçası ilk kez böyle bir işlem yaptırdığım için kaçlık boru çıkışı ideal bilmiyorum. Bu nedenle işi ustaya bıraktım. Yalnız işçiliği çok hoşuma gitmedi. Takılan borudan da pek kalteli olmadığını anlayabilirsiniz.
Paslanmaz malzeme değil de kaplı malzeme mi taktı acaba paslanmaz ise kaliteli dir arka kısmı iyi kaynak olduysa sıkıntı olmaz birde başlıkları iyi monte etmek gerek

Geri
Üst Alt