Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aslana küçük dokunuşlar :)

BRAVO VALLA SÜPER TESBİT DİKKAT EDİCEM BİDE BU FIRÇASIZ YIKATMAMA RAĞMEN ARAÇTA OVAL KILCAL ÇİZİKLER OLUŞUYOR BUNUN ÖNÜNE GEÇEMEZMİYİZ
YIKAMADA ÖNCE SU VE KÖPÜKLE SÜRTMEDEN TOZUNU AKITIYORUM SONRADAN SÜNGERLE KÖPÜRTÜYORUM AMA YİNEDE O KÜÇÜK OVAL ÇİZİKLER OLUŞUYOR

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Cok guzel olmus iyi gunlerde kullanın ınsallah.

• Beğen
Hocam araç çok güzel olmuş. Ben de arka difüzör yaptırmak istiyorum nerede ve kaça yaptırdınız acaba ?

• Beğen
Hocam araç çok güzel olmuş. Ben de arka difüzör yaptırmak istiyorum nerede ve kaça yaptırdınız acaba ?

Arka difüzör açıkçası biraz maceralı oldu. İstanbul Aksaray'dan 120 tl ye aldım. Orada yanlış ve kötü montaj yaptılar. Daha sonra küçükyalı da tuningcilerin olduğu yerde tekrardan montaj yapıldı.

Cok guzel olmus iyi gunlerde kullanın ınsallah.

Teşekkür ederim :)

BRAVO VALLA SÜPER TESBİT DİKKAT EDİCEM BİDE BU FIRÇASIZ YIKATMAMA RAĞMEN ARAÇTA OVAL KILCAL ÇİZİKLER OLUŞUYOR BUNUN ÖNÜNE GEÇEMEZMİYİZ
YIKAMADA ÖNCE SU VE KÖPÜKLE SÜRTMEDEN TOZUNU AKITIYORUM SONRADAN SÜNGERLE KÖPÜRTÜYORUM AMA YİNEDE O KÜÇÜK OVAL ÇİZİKLER OLUŞUYOR

Evet araç yeni olunca en küçük bir tıkırtı can sıkıyor. Tabii böyle davranmak ne derece doğru bilinmez. Bahsettiğiniz durum ne yazık ki zamanla oluyor. Süngerle bile yıkansa süngerde kalan küçük bir çapak ve ya toz bile yıkarken bu durumlara sebep oluyor. Hare denilen çiziklerden kurtulmanın en iyi yolu seramik kaplama gibi görünüyor

Aslında aldığım bir araca çok müdahake etmem. Ancak konu Leon olunca aracı orjinal halinde kullanmak biraz zor oluyor haliyle :) Ben de akıma kapıldım. Küçük birkaç değişiklik yaptım. Yapılan işlemler şu şekilde;

1- Pleksi plakalık ve app plaka takıldı.
2- Ön lip takıldı.
3- Arkaya difüzör takıldı ve aktif ikinci egzoz çıkışı yapıldı. (Egzozun çok tatlı bir homurtusu var. Kimseyi de rahatsız etmiyor :)
4- farların çevresine siyah kaplama yapıldı.

Şu an için bu kadar :). Spoiler de düşünüyorum ancak acele etmiyorum. Sizin de görüşlerinizi almak isterim

4ab6ef6dcbfeb395ff4263eb28dde0ff.jpg

d0ecf884e8ae600fd96bd1e34d4d8b3f.jpg

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Maşllah allah kaza bela vermesin..

• Beğen
Maşallah çok güzel olmuş. Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin.

• Beğen
Geri
Üst Alt