Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aslanıma halojen ampül :)

IsTCLuB

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar halojen ampül arayışına girdim sisler için H3 ve kısalar için H7.Sisler görüntü olsun yeter diyorum yani kendi işlevinde kullanmak değil amacım kısalar içinse normal ampüllerden daha iyi şekilde aydınlatabilecek aynı zamanda rengi beyaza yakın birşey istiyorum.
Linkteki 3.16 daki tarz yani
BMW 3 Serisi 316 1989 Model 14.250 TL Galeriden satılık ikinci el Beyaz renk - 132622453

Şimdiye kadar araştırdığım kısalar için ampüller ise Bosch 90 + , Osram Night Breaker Ultra Plus
Sislere Philips Diamond Vision 5000k düşünüyorum siz ne dersiniz bu konuda ?

konuyla alakalı degıl ama bısey sorucam sende ehlıyet varmı?

Arkadaşlar halojen ampül arayışına girdim sisler için H3 ve kısalar için H7.Sisler görüntü olsun yeter diyorum yani kendi işlevinde kullanmak değil amacım kısalar içinse normal ampüllerden daha iyi şekilde aydınlatabilecek aynı zamanda rengi beyaza yakın birşey istiyorum.
Linkteki 3.16 daki tarz yani
BMW 3 Serisi 316 1989 Model 14.250 TL Galeriden satılık ikinci el Beyaz renk - 132622453

Şimdiye kadar araştırdığım kısalar için ampüller ise Bosch 90 + , Osram Night Breaker Ultra Plus
Sislere Philips Diamond Vision 5000k düşünüyorum siz ne dersiniz bu konuda ?

Hepsibuarada ya bakmanı tevsiye ederim... yüzlerce çeşit var...

Hepsibuarada ya bakmanı tevsiye ederim... yüzlerce çeşit var...
Abi dediğin gibi birsürü çeşit var ama ben hani eskiden kullandığınız şuanda kullanıyor olduğunuz yani tecrübe ettiğiniz ampüller varsa onu sormak istedim aslında hani tecrübe edilmiş değerlendirebileceğiniz :)

Kalite dersen philips daha sonra osram..ucuz olsun dersen uzakdoğu imtech..

banada sis far takımı önerir misiniz lütfen :)

serviste sordum 440 tl + kdv + işçilik dediler ...

şuan sis far yeri boş..çok gerekli değil ama sadece süs olsun diye istiyorum...

Geri
Üst Alt