Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

!! Aslanım Toledom !! (marşpiyelleri ile)

abi sorma walla ayaküstü oldu nöbetciydim biliyosun sizin arka caddede kaza vardı oraya gittik
tesadüf birazda yaralının şansından senın yanındaydık 1dk sürdü gitmemiz :)

Erdal yakın zamanda istanbula gelicek olmazsa senınde müsait gününe denk getirir bırlıkte gideriz
ben sana çok yakınım abi istediğin zaman görüşürüz.. ilgin için tşk ederim

Her zaman beklerım mevlut adresı bılıyorsun.Geldıgınde zamanı ve yerı soyleyın yeterlı...

düşündüğümden güzel olmuş.hiçte sırıtmamış.aracında çok temiz sağlam duruyo kaza bela vermesin inş.biraz paranalımda angel dan sonra bende yaptırıcam.jant olayıda farz oluyo ona göre :)seçenekler çok az biliyorum ama araştırınca bulunuyor

MaaşallahAllah kaza bela vermesin Mevlüt çok güzel durmuş. Ne de olsa Toledo canım, arabaya çuval geçirsen yakışıyor. :D

Bu arada spoiler işini ne yaptın? Taktırmıyor musun? Eğer taktırırsan birde ondan sonra görelim senin Aslan Toledo'yu.

yapılacak en uyumlu marşpiyel bence cok şık olmuş hatta ı uçlardaki çizgiler olmasa bile olurmuş ama cok sade olurdu ozamanda

bu arada plakalık 10 numara ama clup değil club :kizgin:

:):):):)

yapılacak en uyumlu marşpiyel bence cok şık olmuş hatta ı uçlardaki çizgiler olmasa bile olurmuş ama cok sade olurdu ozamanda

bu arada plakalık 10 numara ama clup değil club :kizgin:

:):):):)

Görkem bak onu birtek sen dile getirdin.. Plakalıkları gittiğim heryerde değiştirip kendi reklamlarını yazıyorlardı..
bende böyle bir çare buldum ama benım reklamcı clup yazmış sonradan da değiştirmedım fırsatım olursa P nin
kulağını kesip B yaparım :D

üye otomobilleri bölümüne taşındı

Geri
Üst Alt