Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

!! Aslanım Toledom !! (marşpiyelleri ile)

mevlut hayırlı olsun cok güzel olmuş.Arabanında maşallahı var cok temiz ve diri duruyor.

valla super yanı sımdıye kadar bu kadar temız toledo görmemiştim çok ıyı bakmıssın abı maşallahhh :)

çok güzel olmuş mevlüt... Allah kaza bela vermesin... fiyatıda makul geldi bana.. düşünebilirim yakın zamanda :) benim tosun bi çıksında tamirden planlarım çok....yavaş yavaş topluyorum parçalarını hepsi bir anda yapacam tek seferde mutasyona girecek :) bide çok özledim keretayı ya :(

maşeALLAH cuk olmuş güzel olmuş kazasız belasız belasız inşeALLAH

kardeşim çok güzel olmuş..güle güle kullan..

çok güzel olmuş mevlüt... Allah kaza bela vermesin... fiyatıda makul geldi bana.. düşünebilirim yakın zamanda :) benim tosun bi çıksında tamirden planlarım çok....yavaş yavaş topluyorum parçalarını hepsi bir anda yapacam tek seferde mutasyona girecek :) bide çok özledim keretayı ya :(

kısa zamanda kavuşursun inşallah ayrı kalmak kötü bişey iyi bilirim
düşünürsen haberleşiriz yardımcı olurum

Mevlut gecen gun geldın fazla konusamadık ısın cıktı gıttın aksesuar konusunda yardımcı olurum.

abi sorma walla ayaküstü oldu nöbetciydim biliyosun sizin arka caddede kaza vardı oraya gittik
tesadüf birazda yaralının şansından senın yanındaydık 1dk sürdü gitmemiz :)

Erdal yakın zamanda istanbula gelicek olmazsa senınde müsait gününe denk getirir bırlıkte gideriz
ben sana çok yakınım abi istediğin zaman görüşürüz.. ilgin için tşk ederim

Geri
Üst Alt