Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aslanım Gitti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

prolcay

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Leonumu çok üzülerek sattım. Tabi plan satıp tsi almaktı ama bazı sebeplerden dolayı alamıyorum.
şimdilik 15bin tl lik bir araç alıcam. tabi içimdeki leon ateşi henüz sönmüş değil. umarım en kısa sürede tekrar leona dönerim.

şimdi seat ım yok diye forumdan uzak kalmıyorum çünkü burası sadece bi otomobil forumundan çok bir arkadaş buluşma yeri gibi oldu benim için.

bu arada ankara orgranizasyonuna katılamadığım içinde ayrıca çok üzgünüm.

sıkma canını olcay araba bahane burda :D umarım en güzeline binersin

hayırlısı olsun benim 15 binliraya ne alalım konusu belki sana fikir verir

Aslan gider kaplan gelir abi :) Allah gönlünüze göre versin o zaman leon u unutursun işte :D

hayırlısı olsun olcay eninde sonunda istediğini mutlak alıcan Allahın izni ile..forum adına böyle düşündüğün için çok teşekkürler

Leon benim için hep önemli bir araçtı.
ama şimdi anlıyorumki sadece bir araç olmakla kalamamış burdaki herkezle tanışma fırsatı sağlamış.

bu arada atilla sanırım 15 bine leonu unutturacak bi kaplan bulamayız.
ama sanırım leondan az yakan bi araç bulabililrsek en azından benzinciyi unutturacak bi araç bulabilriz :)

Hayirlisi olsun abi. Tsi da az yakiyor denmez hani :)

leonu sattıni tsi ile yine leonu alacan. benim 3. leonum ve artık doydum diyebilirim. foruma gelince, arabam traktör de olsa buradan kopacağımı sanmam. şahsi fikrimdir, ben arabamı satarsam çok daha üst sınıf ama alt model araçlar daha fazla ilgimi çeker oldu leondan sonra.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt