Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

'' Asla Almam Dediğiniz Otomobil Markaları Hangileri ? ''

fransız arabaları uzakdoğunun bazıları amerikanlarında bazılarını almam

fransız arabalarından nefret ediyorum alman arabalarını tek geçerim mesela BMW M5:)

sartlar elverdıkce o gun geldıgınde gucumuz neye yetıyorsa gonlumuzdekı olsun veya olmasın ayırt etmeden bıner gıderım

sartlar elverdıkce o gun geldıgınde gucumuz neye yetıyorsa gonlumuzdekı olsun veya olmasın ayırt etmeden bıner gıderım

+1981 hiçbirimiz arabayla doğmadı ne oldum değil ne olacağım demeliyiz imkanım neye elveriyorsa marka model tercihim söz konusu olamaz

Ben artık asla almam diyemiyorum nefret ettiğim Kia bile çok güzel arabalar yapmaya başladı bide büyük konuşmamak lazım bence ama Alman markası favorimdir herzaman...

bende aynı fikirdeyim artık dandik araç kalmadı, kore malı kağat gibi diye beğenmediğimiz hyundailer bile 500bin km leri çok rahat deviriyor..

Geri
Üst Alt