Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

askerlik izmire çıktı ... görüşmek üzere dostlar.

Hayırlı tezkereler arkadaşım, iyi kötü çabucak geçip gidiyor... Jandarma olmak iyidir, hele İzmir'de jandarma olmak süper ötesi:) Bende Mayıs'ta askerden geldim Adıyaman'da jandarma olarak vatan borcumu ödedim:) Gerçektende jandarma olarak askerlik yapmak ayrıcalık:) Neyse; yarın çalışıyor olmasaydım seni otogarda karşılayıp bi İzmir turundan sonra yerine teslim etmek isterdim ama maalesef çalışıyorum:( Eğer otogardan direk gitmek istersen yani kısa bir İzmir turu yapmayım dersen, hangi firmayla geliyorsun bilmiyorum ama hemen hemen her firmanın servis hizmeti bulunuyor İzmir'de... Ankara'daki gibi metromuz otogara gitmediği için:) neyse oradan muavine sorarsan o seni Buca servislerine yönlendirir servis şoförüne de durumu izah edersen seni uygun bir yerde indirir ve EVKA-1 dolmuşlarına binersin... Bu dolmuşlar tam olarak komutanlığın önünden geçiyor mu bilmiyorum. Komutanlığın yeri biraz ters olduğu için yakın bir yere kadar götürür seni en kötü ihtimalle, yine dolmuş şoföründen yardım alabilirsin... tekrar hayırlı tezkereler, eğer İzmir'de bir yakının yoksa özelden Cep numaramı yollayayım ihtiyacın olur bi sıkıntın olursa her konuda yardımcı olmaya çalışırım...

http://www.izmir.gov.tr/default_B1.aspx?content=1224
http://www.izmir.gov.tr/default_B1.aspx?content=1206

kardes hayirli olsun bende izmir il jandarma komutanliginda yaptim,acemilik bitince izmir kiriklar f tipi cezaevine ciktim.umarim cezaevine gitmezsin.urla cesme en baba yerlerden.aklinda bulunsun belki torpil falan olur :) can kardesimin cok iyi bi arkadasi var o ayarlar :p cezaevi kesin :D

hayırlı olsun kardeşim Allahın izni ile kazasız belasız hayırlı teskereler

hayirli teskereler
gule gule git gel

seni gören cennetlik doğuşum hatta görmediğimiz sirada clk yı satip 3 coupe almışsın =) ne o sarmadı mı clk :D

Geri
Üst Alt