Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Askerliğimi nerde yaptim ?

337. ksd yozgat il jandarma komutanlığı acemilik daha sonra sorgun ilçe jandarma komutanlığı
hayatımın en rahat 153 günü :)

giderken tüm kişiliğimi kapıda bıraktım, çıkarken umarım unutmam diyerek içeri girdim. çok sıkıntılı geçti, tek kare fotoyu saklama gereği bile hissetmedim ve bitti. İzmir Poligonda başladık, Gölcük'te bitirdik. Giderken 0,75 astiğmatla giriş yaptım, çıktığımda 4lere yakın bir ilerleme ile teskereyi aldım. Başta tüfek omza, ikinci ayda kürek omza, üçüncü aydan sonra geceli gündüzlü bilgisayar başında komutanın kurmaylık sınavları için belge ve projelerde...

hiç hatırlamak bile istemiyorum.

337 K.D Acemi Birliği : Ankara / Etimesgut Zırhlı Birlikler Eğitim ve Tümen Komutanlığı

Usta Birliği : Ankara / Etimesgut 4. Ana Bakım Merkez Komutanlığı

Acemi KÜTAHYA HAVA ER EĞİTİM K.LIĞI
Usta ANKARA ETİMESGUT 11nci Hava Ulaştırma Ana Üs K.lığında Üs Komutanı Tuğeneral Ali DEMİRAL'ın sürüclüğünü yaptım... para verseler bir daha gitmem :p
edit : son iki ay hanımefendi sürücüsüydüm ona giderim tekrar o rahattı :D

313.kısa dönem
acemilik Kütahya İl Jandarma Alayı
usta birliği Tavşanlı Balıköy Jandarma Karakolu :)

acemi :birliğim samsun 15. piyade eğitim tugeyı çavuş talimgahı
usta :İstanbul küçükyalı k.k. lisan okulu

331kd.
Acemilik Kütahya hava er eğitim
Usta birliği İstanbul 4Levent Harp Akademileri Komutanlığı

81/2 acemi birlik kütahya ,uusta birlik hava kuvvet komutanlığı bakanlık ankara general habercisi

Gurur verici bir askerlikti. Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral İlker Başbuğ'un evinde sekreter olarak askerliğimi yaptım. Gelen telefonlarını ve postalarını takip ediyordum, ev davetleri ile ilgili koordinasyonu sağlıyordum. Çok güzel günlerdi.

Geri
Üst Alt