Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

askere gidiyorum

Hayırlı teskereler

hayırlı teskereler
allaha emanet ol

teşekkürler arkadaşlar

devrem erken veda ettin dur daha bi yerlerimiz belli olsun.

valla kardeşim ben hala buralarda kalcakmış gibiydim işleri hafifetince askerlik pskolojisine girdim her akşam bi yemeğe davetliyim asker muhabbetleri falan, içim bayıldı valla, mesajı geç açıp cvp da veremeyiz belli olduktan sonra 2 gün kalıyo kalmıyor. hayırlı teskereler sana da tertip :)

ahmet abi sen seatı satınca eski aktiflik gitti askerden gelde sana bi seat alalım hiç olmazsa izmiri canlandırırsın yine sen oraları ayaklandırıyordun özledik o günleri

İnşallah görkem kardeşim, bi gidip gelelim, son 2 yıldır bayua bi maddi dertlerle boğuştum, yoksa seat almaya gerek yok (inşallah alırım o ayrı) ben yine canlandırıım buraları merak etme, sağolasın..

hayırlı teskereler dilerim.

teşekkürler..
Hayırlı teskereler hocam...

sağol atillacım, allah razı olsun.

Hayırlı teskereler.

hayırlı teskereler

]

teşekkürler.. arkadaşlar

---------- Post added at 11:49 ---------- Previous post was at 11:48 ----------

Hayırlı teskereler...

teşekkürler..

hoşgeldin..bende 10 yıldır askerim :D ank/polatlıya yolun düşerse görüşürüz..

Allaha emanet ol abi..Hayirli teskereler..

arkadaşlar belli oldu, herkese tekrar teşekkürlerimle..(bu arda burdan bi kaç arkadaşım daha önce İstanbul'a geçti usta birliğine, bakalım kısmet)

Adı ve Soyadı AHMET HATİPOĞLU
Kuvveti Deniz Kuvvetleri
Sınıfı Deniz
Statüsü Kısa Dönem Er
Branşı -
Kabul Toplama Merkezi -
Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI İSKENDERUN HATAY

Ahmet hayırlı teskereler. İskenderun için iyi zaman, yaz olsaydı duman vaziyetteydin şanslısın.

Geri
Üst Alt