Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Askere gidiyorum...:)

hayırlı teskereler gule gule gıt gel inşallah :)

Yarın bende manisa yolcusuyum :D 6 Ay yokum forumda kendinize dikkat edesiniz arkadaşlar.

hayırlısıyla git gel inşallah mehmedim...hayırlı teskereler..

Kardesim beni kesin ara orda bölük komutanı arkadasım var üsteğmen çok rahat bir yer isallah hakkında hayırlısı olur

Mehmetcik Allah yolunu bahtını acık tutsun. hayırlı teskereler... 1.adresim 1. Dz.Er Eğtm 2. adres Balıkesir/Erdek TCG Erdek...2. adresteki sevdiğim ve hala abi kardeş gibi olduğum uzm çvşum 1. adreste yani iskenderunda yardımcı olabilirsem ne mutlu Mehmetim....
soyisimden de tanıdık olursun. benim devrem vardı kamarot, Gökhan İğci adında. uzmanımla beraber çok çayını içtik Gökhanın kulakları çınlasın....akrabamı acaba diye bi ara soracaktım sana.....

Mehmetcik Allah yolunu bahtını acık tutsun. hayırlı teskereler... 1.adresim 1. Dz.Er Eğtm 2. adres Balıkesir/Erdek TCG Erdek...2. adresteki sevdiğim ve hala abi kardeş gibi olduğum uzm çvşum 1. adreste yani iskenderunda yardımcı olabilirsem ne mutlu Mehmetim....
soyisimden de tanıdık olursun. benim devrem vardı kamarot, Gökhan İğci adında. uzmanımla beraber çok çayını içtik Gökhanın kulakları çınlasın....akrabamı acaba diye bi ara soracaktım sana.....

Vallahi bilmiorum ki tanimiyorum ama yarin babamlara bir sorayim ogrenince yazarim burda

Geri
Üst Alt