Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Askere gidiyorum...:)

Hayırlısı ile inşAllah. Bende seneye bu aylar ( kasım aralık ) askerim kısmet ise..

ulen ben kaptandımm allahın dağında askerlik yaptım belkide mehmet denize yazdan yaza gitti adam denizci oldu bee hayırlı tezkereler mehmet

allah razı olsun kardeşlerim ağabeylerim hepinizden sağolun

Gölcük olursa benim evin adresini veririz ankaraya hafta sonu evci çikarsin
hele bir belli olsunda ikinci evim olarak senin evi bellerim artık...sende beni cuma buluşmalarına götürürsün abi:):):):)
ulen ben kaptandımm allahın dağında askerlik yaptım belkide mehmet denize yazdan yaza gitti adam denizci oldu bee hayırlı tezkereler mehmet
harbiden aabi işte askerlikte mantık yok dedikleri bu olsa gerek:):):)

Mehmet kardeş şimdiden hayırlı teskereler.Bende denizci olarak yaptım iskenderun deniz er eğt.alay kmtlığında acemi birliğini.Sonra yalova altınovaya çıkmıştı.Güle güle gidip güle güle gelmen dileğiyle...

Mehmet kardeş şimdiden hayırlı teskereler.Bende denizci olarak yaptım iskenderun deniz er eğt.alay kmtlığında acemi birliğini.Sonra yalova altınovaya çıkmıştı.Güle güle gidip güle güle gelmen dileğiyle...

altınova yalova dediğin karamürsel eğ.mrk.komutanlığımı?

Güle güle git güle güle gel Hayırlı teskereler :)

Geri
Üst Alt