Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

artvin

bayılırım böyle sarp yerlere :D 2004te Trabzon POAŞ tanker dolum otomasyon projesinde iken Trabzondan Borçkaya kadar 3 gün içinde kaç tane yaylaya indik çıktık hatırlamıyorum, çok keyifliydi.

Emre, Çayelinde kurufasulye yemedim yada yedim ama fotoğraf çektirmedim duvara da asamazlar b yüzden diyorsan geri dön kardeşim olmamışşşş...

doğuşun 19 tane başka bir firmanın 3 tane viyadüğü varmış aynı yolda olursa 3 4 sene oralarda olurum ben acelesi yok zaten şuan eylüle kadarı garanti :D

temmuz ayında 20 günlük karadeniz turu içinde mutlaka Artvin olucak.teşekkürler emre

sorma ya serhat 9 km yukarıda kafkasör var orada gençleşiyoruz yazın çadır semaver.....çam ağaçları vede herşey doğal...

Ne kadar şanslısınız özellikle de yazın ayrı bir güzel oluyordur ;inşallah kızım biraz daha büyüdüğünde mutlaka bi Karadeniz gezisi istiyorum...

Bu arada fotoğraflar için saol Emre;sayende biraz biraz bilgimiz olmuş oldu Artvin ve senin işin hakkında :)

türkiyemi burası yaff.. gidip görmek lazım.. tanıtım şart..

Geri
Üst Alt